Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eternity Summer 2010 Calvin Klein dla kobiet

Eternity Summer 2010 Calvin Klein dla kobiet

Miałem: 1

Eternity Summer 2010 marki Calvin Klein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eternity Summer 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są imbir, grejpfrut i passiflora; nutami serca są frezja, konwalia i piwonia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Imbir Grejpfrut Passiflora

Frezja Konwalia Piwonia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer 2010 by Calvin Klein.

Noa
Clean Skin

Eternity Summer 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer 2010 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer 2010 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Caroll Caroll de Caroll Burberry London Kenneth Cole Black S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Versace Versace Yves Rocher Pur Desir de Lilas Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Kate Moss Kate Summer Time Hugo Boss Boss Orange Yardley Heritage Collection: Geranium Stila Midnight Bloom