Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eternity Summer 2009 Calvin Klein dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

tropikalny
wodny

Eternity Summer 2009 marki Calvin Klein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eternity Summer 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są liczi i imbir; nutami serca są mimoza, frezja i magnolia; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i cedr.

Liczi Imbir

Mimoza Frezja Magnolia

Piżmo Fasolka tonka Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer 2009 by Calvin Klein.

Eternity Summer 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer 2009 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer 2009 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Balenciaga Le Dix Perfume Kenzo Air Bottega Veneta Knot Calvin Klein Eternity Yves Rocher Ode à l'amour Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent Belle d`Opium Atkinsons The British Bouquet Serge Lutens Fille en Aiguilles Lancome Poeme Hermes Elixir des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Chanel Allure Sensuelle Givenchy Amarige Mariage Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Guerlain Shalimar Parfum Initial Gucci Gucci pour Homme