Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Eternity Summer 2006 Calvin Klein dla kobiet

ziołowy
wodny
lekko korzenny
Eternity Summer 2006 Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Summer 2006 Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Summer 2006 Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Eternity Summer 2006 marki Calvin Klein to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eternity Summer 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są liść figi, różowy grejpfrut i werbena cytrynowa; nutami serca są magnolia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i szałwia.

Liść figi Różowy grejpfrut Werbena cytrynowa

Magnolia Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Szałwia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Summer 2006 by Calvin Klein.

Eternity Summer 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Summer 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Summer 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Summer 2006 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Summer 2006 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Private Collection L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Givenchy Fleur d'Interdit Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Bath and Body Works Cucumber Melon Tartine et Chocolat Ptisenbon Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Nina Ricci Ricci Club Molinard Les Fleurs: Rose M∙A∙C MAC Creation Hue D.S. & Durga Cowgirl Grass Gosh On Stage