Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eternity Rose Blush Calvin Klein dla kobiet

Eternity Rose Blush Calvin Klein dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
Eternity Rose Blush Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Rose Blush Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Eternity Rose Blush marki Calvin Klein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eternity Rose Blush został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są morela i gruszka; nutami serca są frezja, lilia wodna i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Morela Gruszka

Frezja Lilia wodna Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Rose Blush by Calvin Klein.

Eternity Rose Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Rose Blush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Rose Blush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Rose Blush marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Rose Blush marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Gianfranco Ferre Ferre Rose Celine Dion Spring in Paris Christian Dior Forever and Ever Prada No4 Fleurs d'Oranger Fragonard Rose de Mai Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Lucy B Tropical Gardenia Lancome 2000 et Une Rose Lolita Lempicka Eau de Desir Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Cuba Paris Cuba Jungle Snake