Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eternity Rose Blush Calvin Klein dla kobiet

Eternity Rose Blush Calvin Klein dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
Eternity Rose Blush Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Rose Blush Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Eternity Rose Blush marki Calvin Klein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eternity Rose Blush został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są morela i gruszka; nutami serca są frezja, lilia wodna i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Morela Gruszka

Frezja Lilia wodna Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Rose Blush by Calvin Klein.

Eternity Rose Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Rose Blush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Rose Blush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Rose Blush marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Rose Blush marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Gardenia L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Jo Malone Vintage Gardenia Il Profvmo Rose Secrète Gap Dream More The Different Company Rose Poivree Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Demeter Fragrance Funeral Home InStyle Sex In The City Lustre Peter Andre Mysterious Girl