Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eternity Moment Calvin Klein dla kobiet

Eternity Moment Calvin Klein dla kobiet

wodny
Eternity Moment Calvin Klein dla kobiet Filmy
Eternity Moment Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Moment Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Moment Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Eternity Moment marki Calvin Klein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eternity Moment został wydany w 2004 roku. Eternity Moment stworzyli Harry Fremont i Jacques Cavallier. Nutami głowy są melon, malina, liczi, gujawa i; nutami serca są passiflora, jaśmin, lilia wodna i chińska różowa peonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, brazylijskie drzewo różane i drzewo kaszmirowe.

Melon Malina Liczi Gujawa

Passiflora Jaśmin Lilia wodna Chińska różowa peonia

Drzewo sandałowe Piżmo Brazylijskie drzewo różane Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Moment by Calvin Klein.

Eternity Moment Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Perfumy wydane 10 lat temu...Zaintrygowała mnie ładniutka reklama, no i znajomy flakon i nazwa, moich pierwszych dorosłych perfum.
Pierwszy test w perfumerii wypadł blado, ledwo, co czułam, ale spróbowałam jeszcze raz i..zaiskrzyło między nami. Jaśniutki róż i ta romantyczna scena z reklamy przemówiły do mnie: tak, to było dokładnie to: zapach delikatny, mięciutki, jak blado-różowe płatki róż (nie ma w spisie, ale ja je tu zawsze wyczuwałam), leciutko kwaskowate liczi, wymieszane z jaśminem, lilią wodną i piwonią dawały efekt romantyczny i subtelny, ale nie infantylny...
Zapach spodobał się bardzo mojemu mężowi, który sprawił mi od razu dezodorant i krem do ciała, które świetnie "podrasowywały" tę chwilową wieczność, bo faktycznie zapach nie był zbyt trwały...
W każdym razie ja czułam się w nim bardzo komfortowo, kremowo-mydełkowate różowo-pastelowe kwiaty peonii, lilii wodnej i jaśminu, delikatne muśnięcie liczi i piżma. Drewna nie wyczuwałam, po prostu świeżość i czystość o poranku, wszystko dość linearne, bez poszczególnych faz rozwoju, bezpieczny i odświeżający romantyczny przyjemniaczek na co dzień, albo na nieśmiałą randkę...
Mimo, że Eternity Moment niegdyś mnie oczarowało, to tak jak fascynacja protoplastą wydaje się nomen omen wieczna, to Eternity Moment okazało się fascynacją chwilową...nomen omen ;D
Polecam wielbicielom kwiatów, zapachów miękkich, romantycznych i różowo-pastelowych. Ostrzegam jednak, że zapach ma w sobie coś dusząco-kremowego, mnie pod koniec już trochę męczył...

Maverick
Maverick

Dostalam ten zapach kiedys w prezencie... o matko! Jasmin i liczi razem! o matko! Nawet jak o tym mysle to mi niedobrze. Dla fanow jasminu to bedzie dobry wybor, dla mnie to byla tragedia.

kasia7bhp
kasia7bhp

A ja to wszystko czuję ;-) te kwiaty lilie wodne, melon, piwonie ... wszystko gra , tylko pytanie dlaczego tak krótko? Czyżby nazwa sama wskazywała trwałość perfum? Projekcja słabiutka :-( a szkoda bo bardzo romantyczny nastrój wprowadza mnie chwilowa ekspozycja na dłoni w którą wtapiam mój nienawąchany ;-)nos.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Bardzo mi przykro.... :-(
...bo wydalam niepotrzebnie pieniadze. Zapach nie wydaja sie miec nic wspolnego z nutami podanymi powyzej.

Dla mnie - jest slono gorzki bez krzty slodyczy i charakteru. Taki pomyj o ladnej barwie siedzacy w politycznie poprawnej butelce.
Gdy spryskalam nim nadgarstek oczekiwalam narecza kwiatow z nutami owocow a dostalam ekstrakt z kuchennych sciekow.

Odrzucajacy i nie wart funta klakow...

Gdziez ten kaszmir?????? Ta guawa????? Gdziez jest ta piwonia?????? No gdzie?????

Po raz pierwszy w moim zyciu mam zapach, ktorego nie umiem za Boga swiata zrozumiec i taki, z ktorego nie potrafie rozpoznac ani jednej nuty patrzac na opis!!!!! To tak jakby opis powyzej byl zamieszczony przez pomylke i odnosil sie do kompletnie innego zapachu!!!!!

Eternity Moment by Calvin Klein 3.08 out of 5 based on 55 ratings and 4 user reviews

Zakupowe okazje

22.73 USD
Calvin Klein Eternity Moment eau de parfum for women 1.7 oz
Calvin Klein Eternity Moment eau de parfum for women 1.7 oz
25.95 USD
Eternity Moment Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
26.18 USD
Calvin Klein Eternity Moment Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
46.00 USD
Calvin Klein Eternity Moment Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Calvin Klein Eternity Moment Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Moment, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Moment, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Moment marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Moment marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Calvin Klein Eternity Lancome Poeme Cerruti 1881 Thierry Mugler Alien Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Giorgio Armani Armani Code for Women Gucci Envy Jean Paul Gaultier Classique Calvin Klein Euphoria Givenchy Ange ou Demon Giorgio Armani Acqua di Gioia Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Poison Tendre Estée Lauder Youth-Dew Christian Dior Dior Addict Calvin Klein Contradiction Chanel Allure Chanel Chance Eau de Toilette Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum