Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eternity Love Calvin Klein dla kobiet

Eternity Love Calvin Klein dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

wodny
Eternity Love Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Eternity Love Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Eternity Love marki Calvin Klein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eternity Love został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są klementynka, magnolia, japoński różowy lotos i konwalia; nutami serca są jaśmin, różowa piwonia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i białe drzewa.

Klementynka Magnolia Japoński różowy lotos Konwalia

Jaśmin Różowa piwonia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Love by Calvin Klein.

Eternity Love Recenzje Perfum

Eternity Love by Calvin Klein 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Love marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Love marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Prada No2 Oeillet Barbie Barbie Aventura Victorio & Lucchino V & L Guerlain Un Air de Samsara L`Artisan Parfumeur Tubereuse Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) O Boticario Innamorata Gabriela Sabatini Magnetic Le Labo Bouquet Blanc Lush Orange Blossom