Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn

Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn

Mam: 26 Miałem: 37 Chcę: 10 Ukochany zapach: 2

ziołowy
Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Filmy Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Filmy
Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity For Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Eternity For Men marki Calvin Klein to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Eternity For Men został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, lilia, kwiat pomarańczy, jagody jałowca, bazylia, jaśmin, szałwia, konwalia i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wetyweria i brazylijskie drzewo różane.

Lawenda Mandarynka Bergamotka Cytryna

Kolendra Lilia Kwiat pomarańczy Jagody jałowca Bazylia Jaśmin Szałwia Konwalia Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wetyweria Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity For Men by Calvin Klein.

Aqua Quorum
Egoiste Platinum
Aspen For Men
Moschino Forever
Al Fares

Eternity For Men Recenzje Perfum

MHW
MHW

Eternity, ponadczasowa klasyka, szyk i dostojna, chłodna elegancja. Tymi słowami można określić ten zapach.
Jest to jeden z najlepszych zapachów Calvina Kleina, jednocześnie jeden z najlepszych zapachów mainstreamowych ogólnie. Zielony przez cały czas trwania. Ja nie czuję tu ani nut geranium, ani lawendy. Bardziej wybijają się zaś szałwia i konwallie przyprószone cytrusami. Nie są to jednak natarczywe cytrusy jakie znane są ze współczesnych świeżaków, czy typowo oldschoolowych kompozycji. Tu wszystko jest ze sobą świetnie zmieszane, kompozycja jest zwarta i ma nienatarczywy koloński sznyt.
Czuć, że to stara szkoła, jednak ponadczasowość nie pozwoliła się temu zapachowi zestarzeć. Mimo, iż dziś nie używam ich już tak namiętnie jak kiedyś, to ten zapach zawsze będzie moim numerem 1. (także z sentymentu- były to moje pierwsze "dorosłe" perfumy).

Beata Maria
Beata Maria

Historia perfum, absolutny sztandar CK. Ten zapach od początku działał na mnie jak magnes. Był absolutnie pierwszą kompozycją od której wąchania nie mogłam się uwolnić. Wielkie bogactwo kwiatów i ziół ale wszystko tak wyważone,że Eternity obronił się, jest używany do dnia dzisiejszego i doczekał się wielu odsłon w wersjach damskich. Nie będę powielać składu, dodam jedynie, że wszystkie zastosowane akordy składają się na tę ponadczasową już kompozycję. Znakomicie zrecenzował ten zapach Prorok- nic dodać, nic ująć. Eternity mogę polecić każdemu panu na każdą okazję.
Trwałość i projekcja dobre, flakon- już flagowy i charakterystyczny a do tego poręczny.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Powrót po latach. Dziś przypadkiem psiknalem się nim w perfumerii i wspomnienia odzyly. Był czas, że kojarzył mi się ze starymi facetami, wydawał się zbyt mydlany. Nijaki. Teraz jednak patrzę na niego zupełnie inaczej. Może mam już dosyć wszystkich współczesnych podobnych do siebie płytkich kompozycji? Nie wiem. W każdym razie- znów stoi na mojej polce.

xentrix
xentrix

Zapach, ktory zaliczyłbym do grupy "ciężkich świeżaków". Próżno szukac tutaj świeżości typowej dla obecnych "świeżych" zapachów dostepnych w S. czy D. , ktore są b.delikatne i często nie mają "mocy".Czuc tutaj moc od pierwszego kontaktu ze skórą. Tak sie kiedys zapachy robiło.Po prostu klasyka.Trwałosc 8-9 godzin,wiec calkiem nieźle ...Projekcja z kolei umiarkowana, nie bedzie męczyć osób postronnych.To chyba jedna z lepszych pozycji "zapachów biurowych".Bardziej widze w tym zapachu faceta 30+ niż młokosa 20-letniego. To zapach klasyczny,gustowny dobry na każdą okazję i w zasadzie na każdą porę roku , no może poza zimą,gdzie inne zapachy sie sprawdzą lepiej. Jego zaletą jest uniwersalność.Dla miłosników klasyki (nie mylić z "dziadem") pozycja obowiązkowa.

Prorok
Prorok

niewątpliwie jeden z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych męskich zapachów na świecie ............zapach ma klasyczny , koloński , fryzjerski sznyt - spodoba sie miłośnikom platinum egoiste , ysl rive gauche czy ysl live jazz .............dla dojrzalych co najmniej 30-letnich mężczyzn , którym lawendowo-ziołowo - kwiatowe zapachy kojarzą sie z mlodoscia .........kompozycja ponadczasowa , nie bez kozery po 22 latach od premiery jest nadal jednym z zapachowych okrętów flagowych marki calvin klein ..........zapach bardzo uniwersalny - sprawdzi sie o kazdej porze roku , do kazdego stroju i w zasadzie na kazdą okazje ( z wyjatkiem - co ocywiste - wieczornych wypadow do klubu ) - bedzie pasowal do garnituru jak i do dżinsów .........stonowany i niekontrowersyjny - swietny do pracy , do biura ......dobra trwalosc - spokojnie 6 godzin o umiarkowanej projekcji........z uwagi na charakter , przeznaczenie i grupe docelowa zapachu nie moze być krzykliwym klubowym wymiataczem dla nastolatka ........bedzie wyczuwalny w bliższym kontakcie z innymi osobami - w trakcie rozmowy , mijania się w korytarzu czy po prostu stania czy siedzenia obok innej osoby - nie jest to zapach , ktory bedzie wypelnial soba cale pomieszczenie czy zostawial kilkumetrowy ogon .......

Zakupowe okazje

22.03 USD
Calvin Klein Eternity for Men Eau De Toilette tester for men 3.4 oz
Calvin Klein Eternity for Men Eau De Toilette tester for men 3.4 oz
39.44 USD
Calvin Klein Eternity for Men Gift Set VI. Eau De Toilette 3,4 oz Deodorant Stick 2,6 oz
Eau De Toilette 1oz
40.00 USD
Calvin Klein Eternity for men Eau de Toilette, 1 oz
Calvin Klein Eternity for men Eau de Toilette, 1 oz
41.59 USD
Calvin Klein Eternity for Men Gift Set XI. Eau De Toilette 3,4 oz Eau De Toilette 0,7 oz Deodorant Stick 2,5 oz
45.69 USD
Calvin Klein Eternity for Men Gift Set II. Eau De Toilette 3,4 oz Aftershave Balm 3,4 oz Deodorant Stick 2,5 oz
Eau De Toilette 6.7oz
47.99 USD
Calvin Klein Eternity for Men Eau De Toilette for men 6.7 oz
Calvin Klein Eternity for Men Eau De Toilette for men 6.7 oz
StrawberryNET.com
59.50 USD
Calvin Klein Eternity Eau De Toilette Spray 25th Anniversary Edition 100ml 3.4oz
Sephora.com, Inc.
Sephora.com, Inc.
76.00 USD
Calvin Klein ETERNITY FOR MEN 3.4 oz Eau de Toilette Spray
Calvin Klein ETERNITY FOR MEN 3.4 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity For Men marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity For Men marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession for Men Christian Dior Fahrenheit Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Lalique Encre Noire Bvlgari Aqva Pour Homme Chanel Egoiste Platinum Chanel Bleu de Chanel Carolina Herrera 212 Men Yves Saint Laurent L'Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Gucci Gucci Pour Homme II Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Burberry London for Men Kenzo Kenzo pour Homme Dolce&Gabbana The One for Men Givenchy Xeryus Rouge Hugo Boss Boss Bottled Thierry Mugler A*Men Versace Versace Pour Homme