Marki » C » « Grupy

Eternity Aqua for Men Calvin Klein dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Eternity Aqua for Men Calvin Klein dla mężczyzn Filmy
Eternity Aqua for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity Aqua for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Eternity Aqua for Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Eternity Aqua for Men marki Calvin Klein to perfumy dla mężczyzn. Eternity Aqua for Men został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytrusy, ogórek, nuty zielone i lotos; nutami serca są lawenda, cedr virginia, Śliwka i pieprz syczuański; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i drzewo gwajakowe.

Cytrusy Ogórek Nuty zielone Lotos

Lawenda Cedr Virginia Śliwka Pieprz syczuański

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternity Aqua for Men by Calvin Klein.

Eternity Aqua for Men Recenzje Perfum

Marciu
Marciu

Zapach jest swiezy, przyjemny, cytrusowy. I tylko tyle. Rozwija sie marnie, do uzywania tylko w lato, i to w takie upalne! Dla odswiezenia, a raczej odswiezania wielokrotnego, bo jego ulotnosc jest imponujaca...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Eternity Aqua for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Eternity Aqua for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternity Aqua for Men marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternity Aqua for Men marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis 360° White for Men Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Esteban Esprit de Thé Comme des Garcons Daphne Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Linari Eleganza Luminosa Gendarme Mojo Jalaine Silk Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition Gap Core IKKS IKKS Baby