Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Encounter Fresh Calvin Klein dla mężczyzn

Encounter Fresh Calvin Klein dla mężczyzn

rumowy
Encounter Fresh Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Encounter Fresh marki Calvin Klein to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Encounter Fresh został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i mojito; nutami serca są kardamon, rum i lawenda; nutami bazy są labdanum, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mojito

Kardamon Rum Lawenda

Labdanum Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Encounter Fresh by Calvin Klein.

Encounter Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Encounter Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Encounter Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Encounter Fresh marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Encounter Fresh marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Guerlain Homme Intense Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique Azzaro Twin for Men Gucci Gucci pour Homme Thierry Mugler A*Men Carolina Herrera 212 Men Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Homme Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme S.T. Dupont Passenger for Men Comme des Garcons Wonderoud Jesus Del Pozo Arabian Nights Sean John Unforgivable Paul Smith Portrait For Men Rochas Lui Rochas Kenzo Kenzo pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Valentino V pour Homme Giorgio Armani Armani Attitude