Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Dark Obsession Calvin Klein dla mężczyzn

Dark Obsession Calvin Klein dla mężczyzn

Dark Obsession Calvin Klein dla mężczyzn Filmy
Dark Obsession Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Dark Obsession Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Dark Obsession Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Dark Obsession Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Dark Obsession Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Dark Obsession marki Calvin Klein to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Dark Obsession został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są zielona mandarynka, guarana i piołun; nutami serca są szałwia muszkatołowa, jodła balsamiczna i wetyweria; nutami bazy są labdanum, madagaskarska wanilia i zamsz.

Zielona mandarynka Guarana Piołun

Szałwia muszkatołowa Jodła balsamiczna Wetyweria

Labdanum Madagaskarska wanilia Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Obsession by Calvin Klein.

CK One Shock For Him

Dark Obsession Recenzje Perfum

MHW
MHW

Kompletnie nie zgodzę się z opinią Alarte.
Dark Obsession przez wielu perfumoholików uważany jest za bardzo dobry i ambitny flanker. Ja podzielam ich zdanie. Zacznę od tego, że rzadko który zapach zachwyca mnie od samego początku. Tak było jednak w przypadku tych perfum. Mógłbym rzec, że to Dark Obsession kupiło mnie, a nie na odwrót.
Przechodząc do samego zapachu warto wspomnieć, że całość pomimo dość prostej piramidy nut zdaje się być w rzeczywistości bardzo złożona. Zamsz w Dark Obsession cudownie otula nosiciela niczym ciepły szal w srogi mróz. Czuć tu nuty żywiczne, które najprawdopodobniej mają być tym, czym jest cynamon w "zwykłym" Obsession. Nadają bowiem intrygującej ostrości i wyrazu. Wanilia idealnie wysładza tę kompozycję i nie pozwala jej uciec w kierunku ostrych i nieprzyjemnych. Całość wydaje się być lekko sucha, miękka, subtelna i wyraźnie czuć tu orientalne nawiązania. Rzekłbym, że to taki "zglobalizowany" azjata. Ponadto zauważyłem bardzo ciekawą rzecz przy aplikacji tych perfum. Mianowicie na początku wydają się być one bardzo bliskoskórne, z czasem, po około kwadransie nabierają mocy i pachną dość wyraźnie.
W moim odczuciu to bardzo dobry zapach, dość mało popularny (jak na Ck) i świetnie wyceniony.

Alarte
Alarte

Marność nad marnościami, jak mówi mój kolega, wściekły, że dał się namówić uśmiechniętej pani z wiadomej perfumerii na zakup Dark Obsession. Pani zachwalała zapach jako niedrogi, ale fantastyczny męski orient. Zgadza się tylko słowo "niedrogi".
Jest to po prostu banalna mocno zamszowa mandarynka ze sporą ilością wanilii. Po marce CK chyba już nikt nie spodziewa się cudów, ale żeby coś takiego puszczać na rynek jako męski orient?
W wolnych chwilach w kilku chłopa pomagamy koledze zużyć tę niebacznie kupioną butlę - przeciętnie zapach trzyma się na nas po 2 godziny, ale na rekordziście Dark Obsession wytrzymuje 4 godziny, z tym, że już po godzinie jest to zapach syntetycznej wykładziny dywanowej, w którą ktoś wgniótł dużo wanilii, także syntetycznej.

Lincoln
Lincoln

Po Secret, które mi nie wpadło kompletnie w nos, przyszła pora na poznanie z ciekawości najnowszej Obsesji. Tak, nie oczekiwałem niczego odkrywczego w obecnym mainstreamie, a tu taka niespodzianka!

Dark Obsession to po części połączenie elementów klasyka z (przez obecność porzeczki) Opium Pour Homme, w którym ta nuta właśnie dominuje. Nazwa Obsession jest jak najbardziej na miejscu, mimo iż D.O. daleko do genialności protoplasty, to i tak zdecydowanie lepiej pasuje niż do wersji Secret. To zapachowa obsesja, choć w współczesnym wydaniu, ale zawsze. No i rzeczywiście czuć mocno nutę zamszu. Trwałość świetna.

Pierwsze pozytywne zaskoczenie w najnowszym mainstreamie. Marka, kojarzona w półce olfaktorycznej z produkcją względnych odświeżaczy, pokazała niezłą klasę w porównaniu do tak zwanych marek z wyższej półki. Bufoniasty Diorze, Chanel czy nieszczęsne Gucci, bierzcie tu z CK przykład!

W skali od 0 do 5 daje 4 .

Zakupowe okazje

Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz Tester for Men
Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz Tester for Men
Eau De Toilette 4.2oz
26.09 USD
Dark Obsession Cologne by Calvin Klein, 4.2 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Eau De Toilette 4.2oz
34.19 USD
Dark Obsession Cologne by Calvin Klein, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Men
Dark Obsession Cologne by Calvin Klein, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Men
Gift Set 4oz
36.00 USD
Dark Obsession Gift Set by Calvin Klein Gift Set for Men Includes 4 oz Eau De Toilette Spray 2.6 oz Deodorant Stick 3.4 oz After Shave Balm
37.99 USD
45.99 USD
Dark Obsession by Calvin Klein, 3 Piece Gift Set for Men
Dark Obsession by Calvin Klein, 3 Piece Gift Set for Men
47.99 USD
Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz Aftershave Balm 3.4 oz Deodorant Stick Alcohol Free 2.6 oz for Men
52.99 USD
Dark Obsession by Calvin Klein EDT Spray 4 oz Deodorant Stick Alcohol Free 2.6 oz EDT Travel Spray .67 oz Mini for Men
StrawberryNET.com
60.50 USD
Calvin Klein Dark Obsession Eau De Toilette Spray 200ml 6.7oz
Calvin Klein Dark Obsession Eau De Toilette Spray 200ml 6.7oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Dark Obsession, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Dark Obsession, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Obsession marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Obsession marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Black XS Burberry London for Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent M7 DSQUARED² Potion Royal Black Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Bentley Bentley For Men Absolute Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Lalique Hommage a L'Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Guerlain Guerlain Homme Intense Christian Dior Eau Sauvage Extreme Bvlgari Bvlgari Pour Homme L`Occitane en Provence Eau des Baux Chanel Allure Homme Sport