Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Crave Calvin Klein dla mężczyzn

Crave Calvin Klein dla mężczyzn

morski
Crave Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Crave Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Crave Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Crave marki Calvin Klein to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Crave został wydany w 2002 roku. Crave stworzyli Yves Cassar, Pascal Gaurin i Jean-Marc Chaillan. Nutami głowy są rozgwiazda i bergamotka; nutami serca są bazylia, kolendra i papryczka pimento; nutami bazy są gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, mech dębowy, wetyweria i brzoza.

Rozgwiazda Bergamotka

Bazylia Kolendra Papryczka pimento

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo mech dębowy Wetyweria Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crave by Calvin Klein.

Crave Recenzje Perfum

amen
amen

Mrożone mirabelki zamknięte w plastiku - tak w skrócie mogę opisać ten zapach. Świeży i syntetyczny, pachnie owocami choć w piramidzie zapachów jest ich niewiele - oczywiście zakładając że rozgwiazda nie pachnie owocowo (jak pachnie rozgwiazda???). Syntetyczny w tym przypadku to komplement. Jest to zapach który stanowi jedną całość i jest raczej linearny, ale takiego typu świeżości nie znajdziecie nigdzie indziej. Dla mnie jest to obcy pośród obcych jeśli mówimy o typowych świeżakach - trąci nienaturalną wonią ale za to dostajemy coś nowego, bardzo sportowego. Projekcja olbrzymia! Ludzie wyczuwają ten zapach z dużej odległości i jest dosyć świdrujący (choć nie przyprawowo). Zdecydowanie dla młodszych miłośników zapachów, choć ja będę go używał jeszcze bardzo długo. Zapach który jest zdecydowanie niezrozumiany - a szkoda!

Poza tym flakon! Nawiązujący do lat 90 trąci troszkę Dieselem PlusPlus.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Crave, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Crave, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crave marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crave marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Black XS Gucci Gucci pour Homme Thierry Mugler A*Men Bvlgari Aqva Pour Homme Carolina Herrera 212 Men Montblanc Legend Moschino Moschino Forever Viktor&Rolf Spicebomb Avon Passion Dance Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Azzaro Azzaro Pour Homme L'Eau Avon Individual Blue Christian Dior Fahrenheit Lalique Hommage a l'homme Voyageur Thierry Mugler A*Men Pure Tonka Bottega Veneta Bottega Veneta Giorgio Armani Armani Attitude Paul Smith Paul Smith Man Givenchy Very Irresistible for men