Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Ck One Electric Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

wodny
kwaśny
Ck One Electric Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ck One Electric Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ck One Electric marki Calvin Klein to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ck One Electric został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytryna, lima, mandarynka, werbena cytrynowa, cedr i bergamotka; nutami serca są liść fiołka, lilia wodna i neroli; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Cytryna Lima Mandarynka Werbena cytrynowa Cedr Bergamotka

Liść fiołka Lilia wodna Neroli

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ck One Electric by Calvin Klein.

Ck One Electric Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Ck One Electric, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Ck One Electric, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ck One Electric marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ck One Electric marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Givenchy Eau Torride Mexx Fly High Man Agatha Ruiz de la Prada Lio Air-Val International Disney Fairies Yves Rocher Trimaran Hermes Eau de Pamplemousse Rose Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Aqaba Aqaba for Men Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Bath and Body Works Citron CnR Create Cancer for Men