Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Filmy
CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK be Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK be marki Calvin Klein to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK be został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rene Morgenthaler. Nutami głowy są lawenda, nuty zielone, mięta, mandarynka, jałowiec i bergamotka; nutami serca są zielona trawa, magnolia, orchidea, frezja, brzoskwinia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, opoponaks, piżmo, cedr i wanilia.

Lawenda Nuty zielone Mięta Mandarynka Jałowiec Bergamotka

Zielona trawa Magnolia Orchidea Frezja Brzoskwinia Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Opoponaks Piżmo Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK be by Calvin Klein.

Be The Legend
Cyclades

CK be Recenzje Perfum

MHW
MHW

Ck Be to w moim odczuciu jeden z przedstawicieli nurtu "czystych świeżaków". Dlaczego tak uważam? Otóż zapach ten ma w sobie dużą zdolność do sprawiania, że jego użytkownik czuje po użyciu mocną dawkę odświeżenia, zapachowego spokoju. Jest idealny na dni, które nazywam "dniem koca/kołdry", kiedy to czujecie się tak jakbyście nie wyszli jeszcze z łóżka - jest ciepło i miło. Wszystko co dzieje się dookoła was jest dla was obojętne, także zapach - potrzebujecie po prostu pachnieć, bez zbędnych ideologii dorabianych przez marketingowców do kolejnych narzucających się perfum, czy flakonów o dziwnych nazwach. Obcowanie z tym zapachem nasuwa mi także inne skojarzenia, które wiążą się z czystością. Mianowicie jest to zapach świeżego prania suszącego się gdzieś na podwórku w słoneczny dzień. Wielokrotnie czytałem prześmiewcze recenzje na temat tego produktu. Uważam, że opinie te są bardzo niesprawiedliwe. Nie każdy bowiem potrzebuje skomplikowanych zapachów, o iście egzotycznych i wyszukanych nutach. Duet Be/One to zapachy niesamowicie uniwersalne, są jak biała koszula, która wygląda świetnie na każdym i jest ponadczasowa, zawsze i wszędzie, nieważne, w którym miejscu świata aktualnie się znajdujecie. Przy czym jest to zapach niesamowicie intymny, osobisty jakby stworzony z myślą tylko i wyłącznie o jego nosicielu. Nie narzuca się otoczeniu. Ale przecież "koszula ciału najbliższa", nieprawdaż?
Be, w zamiarze twórców wymawiane jako "bi" to idealnie biseksualny zapach. Może go używać każdy, bez względu na wiek. I za to go lubię.
Zapraszam też do czytania recenzji na perfumoholik.pl

milena1881
milena1881

Zapach naprawdę bardzo fajny na co dzień, nie dusi, nie za słodki. Taki uniwersalny. Najlepiej stosować go latem, bo jest to świeży zapach. Ja w nim najbardziej rozpoznaje lawendę i bergamotkę. Po jakimś czasie zapach rozwija się i pachnie świeżym praniem, przebija się mięta. Szukałam czegoś, co nie będzie miało wanilii, niestety do wszystkich damskich perfum kładą jakieś "ciastka waniliowe", "pierniczki", a nie każda kobieta chce się kojarzyć z domowymi wypiekami :-]
Niestety "Be" ma też swoją wadę - o ile zapach jest cudny i chciałoby się, żeby ta druga faza z miętą i świeżym praniem trwała aż do wieczora - to tutaj można się zawieść, bo woda ta jest po prostu nietrwała. Myślę, że producent powinien pomyśleć nad trwałością, bo zapach jest tego warty.
I przypomniało mi się jeszcze coś odnośnie tego zapachu, że czasem mam wrażenie, jakbym weszła do kwiaciarni ;-)

Piodr
Piodr

Poznałem ten zapach w czasach, kiedy wąs pod nosem dopiero zaczynał mi się kroić. Jakiś czas temu uznałem że czas przypomnieć sobie o nim, i z racji niskiej ceny kupiłem dużą butlę, i byłem pewien że się nie zawiodę. Jest pięknie...mydlany zapach, który ma jeszcze w sobie coś, co sprawia że zamykam oczy i zachwycam się wonią. Wszystkie ciemne chmury znikają, wychodzi słońce i jesienny ponury dzień nabiera optymizmu. Coś pięknego. Wyobrażam sobie jak BE musi pięknie pachnieć na kobiecie...
Jestem mile zaskoczony parametrami CK BE. Byłem przygotowany na to, że będę musiał wylewać na siebie masę wody, tymczasem jest bardzo fajnie! Wystarczy 4-5 chmurek i otrzymuję efekt co najmniej zadowalający. Cudo!

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Bardzo delikatny zapach z kategorii świeżych. Pachnie momentami trochę syntetycznie, tak mdląco- to chyba przez lawendę- identyczne skojarzenia mam kiedy używam Individuala Blue z Avonu. CK jest jednak ładniejszy, bo zdecydowanie lepiej się rozwija. Nie ma w ogóle projekcji, nawet po aplikacji zostaje bardzo blisko skóry, jednak jest dosyć trwały- nawet na drugi dzień można wyczuć jego delikatną woń. Ładny.

kenzo
kenzo

Nie miałam do czynienia z ck one...

Be jest po prostu BE - ze mną jest i będzie długo be.
Najwspanialszy ożywiacz! Poranek i orzeźwienie.
ŚWIETNY zapach. Radosny, dodający energii i nadziei.
To bielutkie piżmo chyba tak na mnie działa;) Uwielbiam.

Dlaczego tak szybko znika??!!!!!!

Od razu kupować 200 ml! I psikać bez umiaru:)

Na sto procent dla fajnych, oryginalnych babeczek z klasą i ta butelunia z błyszczącymi na szaro literkami....:)

No świetnie..., klasa Panie Klein!

germanita
germanita

mężczyzna, z ciemnym szorstkim zarostem, tuż po prysznicu, szare mydło, ręcznik na biodrach... nic więcej:)))
dla mnie lepszy od ONE

PeterPan
PeterPan

Zapaszek ladny i tyle. Jego twalosc jest fatalna, chyba, ze ja kupilem wersje 'diet'.
Mysle, ze idealnie znajdzie swoje miejsce tam, gdzie ludzie nie chca za duzej furii zapachowej. Zolnierze, stazacy, panowie pracujacy na stacji kolejowej....
Jejku, on jest swietny, ale slaby i to niestety powoduje, ze nie bedzie on u mnie dlugo goscil. Wole chyba jego jasnego brata, oprocz tego, ze czuje same cytrusy i pachnie mi swieza toaleta, ale to nic, jest za to troszke mocniejszy.
W skali od 1-10. 7.5/10 to wszystko co moge dac.

Roq
Roq

Kolejny klasyk. Czarny brat Ck One. Czy lepszy? Nie... Troszkę inny. Bardziej piżmowy, troszkę mydlany, ale nie w stylu detergentów Prady i z delikatnymi nutami kwiatowymi. Jak dla mnie - bajka.
Trzeba było mi przejść przez setki duszących zapachów z gigantyczną trwałością i projekcją, żebym znudzony tymi "maziami" zatoczył koło i powrócił do ZAPACHU. Tak. Takiego właśnie lekkiego, nikogo nie prowokującego, za to przesympatycznego. Taki właśnie jest Ck Be. To, że flakon jest czarny, nie zapowiada na szczęście niczego, co mogło by się kojarzyć z ciężkimi kadzidłami, lub gęstymi klimatami cmentarnymi w stylu Encre Noire.
Przyznam, że ostatnimi czasy bardzo chętnie przywdziewam na siebie zarówno One, jak Be. To zapachy z czasów, kiedy Calvin Klein robił naprawdę porządne wody, a te dwie wymienione przeze mnie, są jakby sztandarowym popisem tej marki.
Cóż, że trwałość nie jest gigantyczna (na mnie ok. 6-7 godzin, w porywach nawet 9), ale ten aromat...
Czuję się czysty, elegancki i podobam się sobie :)
Myślę, że wielu z Was, prędzej czy później też doceni ten zapach. Dla wielu będzie to olfaktoryczna wycieczka do czasów młodzieńczej beztroski, dla innych , być może odkrycie.
A teraz, gdybym miał napisać, który Ck jest lepszy, niestety, nie będę w stanie. Są dosyć odmienne w swoim "przesłaniu" i oba naprawdę fajniste. Z tego właśnie powodu, mam oba flakony. Proste i piękne. Jak ikony starych, dobrych zapachów C. Kleina.
Podsumowując - 5 minus.

21.59 USD
Ck Be Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Unisex for Women
Ck Be Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Unisex for Women
22.95 USD
Ck Be Cologne by Calvin Klein, 6.6 oz Eau De Toilette Spray Unisex Tester for Men
22.95 USD
Ck Be Perfume by Calvin Klein, 6.6 oz Eau De Toilette Spray Unisex Tester for Women
22.99 USD
Ck Be by Calvin Klein EDT Spray 6.7 oz for Unisex
Ck Be by Calvin Klein EDT Spray 6.7 oz Tester for Unisex
Ck Be by Calvin Klein EDT Spray 6.7 oz Tester for Unisex
31.50 USD
Ck Be Cologne by Calvin Klein, 6.6 oz Eau De Toilette Spray Unisex-unboxed for Men
Gift Set 6.7oz
34.99 USD
CK Be by Calvin Klein, 2 Piece Gift Set Unisex
CK Be by Calvin Klein, 2 Piece Gift Set Unisex
42.00 USD
Calvin Klein CK Be Eau De Toilette Spray 200ml 6.7oz
Calvin Klein CK Be Eau De Toilette Spray 200ml 6.7oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK be, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK be, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK be marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK be marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein CK One Escentric Molecules Molecule 01 Moschino Cheap & Chic I Love Love Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Rochas Rochas Man Chanel Allure Homme Sport Burberry London for Men Yves Saint Laurent M7 Givenchy Xeryus Rouge Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Hermes Le Jardin de Monsieur Li Calvin Klein CK One Shock For Him Cacharel Noa Thierry Mugler Alien Lanvin Eclat d’Arpège Yves Saint Laurent Baby Doll Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Calvin Klein Obsession for Men Laura Biagiotti Roma