Marki » C » « Grupy

CK One We Are One Magnets Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

CK One We Are One Magnets Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

CK One We Are One Magnets marki Calvin Klein to perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One We Are One Magnets został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda, kardamon, bergamotka, mandarynka i frezja; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża, herbata i fiołek; nutami bazy są piżmo i ambra.

Lawenda Kardamon Bergamotka Mandarynka Frezja

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Herbata Fiołek

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One We Are One Magnets by Calvin Klein.

CK One We Are One Magnets Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One We Are One Magnets, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One We Are One Magnets, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One We Are One Magnets marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One We Are One Magnets marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Joop! Joop! Jump Electric Heat Molyneux Modern Quartz Men CoSTUME NATIONAL Scent Intense Parfum Limited Edition Keiko Mecheri Iris d`Argent Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Demeter Fragrance Pineapple CB I Hate Perfume CBMUSK Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse Shiara Amber Musk