Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

CK One Summer 2015 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

CK One Summer 2015 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny
CK One Summer 2015 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Summer 2015 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK One Summer 2015 marki Calvin Klein to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, CK One Summer 2015 został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są gin, tonic water, cytryna, skórka cytryny, jagody jałowca, arbuz i lima; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, imbir i ogórek; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i nuty drzewne.

Gin Tonic Water Cytryna Skórka cytryny Jagody jałowca Arbuz Lima

Anyż gwiazdkowaty Imbir Ogórek

Ambra Paczula Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Summer 2015 by Calvin Klein.

Acqua di Gio
Wall Street
Nautica Voyage

CK One Summer 2015 Recenzje Perfum

china_doll
china_doll

Tonic water z cytryną i limonką do tego bardzo dużo ogórka. Dodatkowo jagody jałowca i może nieco anyżu. To wszystko sprawia, że odbieram zeszłoroczną edycję CK Summer jako męską. Perfumy są typowo letnie, orzeźwiające, niezbyt nachalne, aczkolwiek nie ma w nich żadnego kobiecego pierwiastka, co sprawia,że źle się w nich czuję i bez żalu skończyłam moją próbkę.
Zapach nie męczy, projekcję ma mizerną, trwałość około 5 godzin.
Buteleczka jest bardzo estetyczna, ładnie wycieniowana. Karbowanie przypomina morze uderzające o brzeg. Wyobrażam sobie,że może fajnie mienić się w słońcu. Jednak zapach totalnie nie w moim stylu, wiec ja podziękuję. Wolę wersję 2014. Tam nie ma ogóra :D

marcinbaliszewski
marcinbaliszewski

Dużo ginu z toniciem. Naprawdę dużo. Jak dla mnie to przyćmiewa on ogórka i bardzo ładnie łączy się z cytryną i imbirem. Typowy przedstawiciel gatunku "Summer". Orzeźwiający, łatwy i przeciętny jeśli chodzi o parametry. Pod koniec czuć odrobinę drewna. Żłobienia i kolor butelki całkiem ciekawe. Zapach kojarzy mi się z jakimś wypadem nad wodę ze znajomymi. Idealny do białego tiszertu i szortów.
Trwałość około 5 godzin przy słabej projekcji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Summer 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Summer 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Summer 2015 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Summer 2015 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein CK One Summer 2012 Viktor&Rolf Spicebomb Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Loewe Solo Loewe Platinum Givenchy Pi Carolina Herrera 212 VIP Men Kenzo L'Eau par Kenzo Azzaro Chrome Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Cacharel Amor Amor Summer 2012 Reminiscence Oud Dolce&Gabbana The One for Men Eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Ralph Lauren Ralph Hot Franck Olivier Eau de Passion Men Versace Eros Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme  Christian Dior Dior Addict Eau Delice