Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

CK One Summer 2010 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

CK One Summer 2010 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

wodny
ozonowy

CK One Summer 2010 marki Calvin Klein to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One Summer 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka, arbuz i gruszka; nutami serca są lilia wodna, werbena cytrynowa, liść fiołka i aksamitka; nutami bazy są wetyweria, paczula i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Mandarynka Arbuz Gruszka

Lilia wodna Werbena cytrynowa Liść fiołka Aksamitka

Wetyweria Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Summer 2010 by Calvin Klein.

CK One Summer 2010 Recenzje Perfum

CK One Summer 2010 by Calvin Klein 3.57 out of 5 based on 8 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Summer 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Summer 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Summer 2010 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Summer 2010 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Jovan Musk Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Clinique Clinique Happy Joop! Joop! Homme Cerruti 1881 Chanel Chance Eau Fraiche Christian Dior J`adore Dolce&Gabbana D&G Light Blue Davidoff Cool Water Christian Dior Dolce Vita Lattafa Perfumes Ameer Al Oudh CnR Create Air Gemini Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Joop! Joop! Go Electric Heat Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Dry Clean Mexx Perspective Man Bruno Banani Scent From Hell Hermes Cuir d`Ange Bruno Banani Scent From Heaven