Marki » C » aromatyczno - wodne « Grupy

CK One Summer 2009 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

ozonowy
wodny
CK One Summer 2009 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Summer 2009 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK One Summer 2009 marki Calvin Klein to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One Summer 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mięta, ogórek, lima i bergamotka; nutami serca są woda morska, zielone jabłko, rozmaryn i lotos; nutami bazy są rum, drzewo sandałowe, nuty drzewne i mech dębowy.

Mięta Ogórek Lima Bergamotka

Woda morska Zielone Jabłko Rozmaryn Lotos

Rum Drzewo sandałowe Nuty drzewne mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Summer 2009 by Calvin Klein.

CK One Summer 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Summer 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Summer 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Summer 2009 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Summer 2009 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Hollister HCO22 Nicole Farhi Bleu Intense Davidoff Cool Water Woman Cool Summer L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Pacsun Kirra Norma Kamali Beach Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 1 Corine de Farme Longboard SunSet Truefitt & Hill Clubman S-Perfume S-Perfume