Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

CK One Summer 2007 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

CK One Summer 2007 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
CK One Summer 2007 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK One Summer 2007 marki Calvin Klein to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One Summer 2007 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, grejpfrut, arbuz i mięta wodna; nutami serca są imbir, kwiat pomarańczy i aksamitka; nutami bazy są wanilia, korzeń irysa, drzewo gwajakowe i wetyweria.

Pomarańcza Mandarynka Grejpfrut Arbuz Mięta wodna

Imbir Kwiat pomarańczy Aksamitka

Wanilia Korzeń irysa Drzewo gwajakowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Summer 2007 by Calvin Klein.

CK One Summer 2007 Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Mam Ck summer 2006,ktore kocham,te sa podobne,lecz bardziej meskie niz kobiece,mi to nie przeszkadza,ale trzeba wyprobowac.
Bardzo swieze,czuje greipfrut,miete,cytryne,imbir i cos niesamowitego,nie wiem,czy to drzewo gwajakowe?
Trwalosc bardzo przyzwoita. Cudownie orzezwiaja:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Summer 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Summer 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Summer 2007 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Summer 2007 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Luciano Soprani Soprani Uomo Nasomatto Absinth Geo. F. Trumper GFT Ajmal Facets of Him Avon Just Play for Him Playboy Playboy Miami Ralph Lauren Big Pony 4 The Different Company De Bachmakov Emanuel Ungaro Apparition Cobalt Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta