Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

CK One Summer 2007 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

CK One Summer 2007 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
CK One Summer 2007 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK One Summer 2007 marki Calvin Klein to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One Summer 2007 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, grejpfrut, arbuz i mięta wodna; nutami serca są imbir, kwiat pomarańczy i aksamitka; nutami bazy są wanilia, korzeń irysa, drzewo gwajakowe i wetyweria.

Pomarańcza Mandarynka Grejpfrut Arbuz Mięta wodna

Imbir Kwiat pomarańczy Aksamitka

Wanilia Korzeń irysa Drzewo gwajakowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Summer 2007 by Calvin Klein.

CK One Summer 2007 Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Mam Ck summer 2006,ktore kocham,te sa podobne,lecz bardziej meskie niz kobiece,mi to nie przeszkadza,ale trzeba wyprobowac.
Bardzo swieze,czuje greipfrut,miete,cytryne,imbir i cos niesamowitego,nie wiem,czy to drzewo gwajakowe?
Trwalosc bardzo przyzwoita. Cudownie orzezwiaja:)

CK One Summer 2007 by Calvin Klein 3.25 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Summer 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Summer 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Summer 2007 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Summer 2007 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Mypa Madonna Men Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Bijan Bijan Style Men Bogner Bogner Wood Man Etro Messe de Minuit Giorgio Armani Onde Vertige Coach Coach for Men Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Ralph Lauren Big Pony 4