Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

CK One Summer 2005 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 6 Chcę: 1

tropikalny
CK One Summer 2005 Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK One Summer 2005 marki Calvin Klein to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One Summer 2005 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są ananas, kiwi, mandarynka i brzoskwinia; nutami serca są konwalia, bergamotka i plumeria; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Ananas Kiwi Mandarynka Brzoskwinia

Konwalia Bergamotka Plumeria

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Summer 2005 by Calvin Klein.

CK One Summer 2005 Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Zapach wspomnień. Pierwszy raz go kupiłam na wakacjach we Włoszech. A raczej rodzice mi go sprezentowali bo miałam może z 10 lat :) bardzo byłam zadowolona gdy dostałam tą śliczną miniaturkę. I taki jest ten zapach, a raczej był bo już nie do dostania. Owocowo - kwiatowy zapach szczęścia, i dziecięcych wspomnień. Prosty, nieskomplikowany, wakacyjny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Summer 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Summer 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Summer 2005 marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Summer 2005 marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Rush 2 Givenchy Ange ou Demon Karl Lagerfeld Karleidoscope Calvin Klein Reveal Gucci Gucci Rush Summer Gres Caline Night Roberto Cavalli Anniversary Yves Saint Laurent Elle Shocking Clarins Par Amour Lalique Azalee Calvin Klein CK One Shock Street Edition for Her Nina Ricci Mademoiselle Ricci Roberto Cavalli Just Cavalli Her Joop! Joop! Rococo Yves Saint Laurent Elle Kenzo Parfum d`Ete Guerlain Shalimar Eau de Toilette Joop! What About Adam Cartier Must de Cartier Gold Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir