Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

CK One Scene Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
CK One Scene Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK One Scene marki Calvin Klein to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One Scene został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są imbir, mandarynka i ylang-ylang; nutami serca są rozmaryn, imbir i konwalia; nutami bazy są przyprawy, liść laurowy, ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Imbir Mandarynka Ylang-ylang

Rozmaryn Imbir Konwalia

Przyprawy Liść laurowy Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Scene by Calvin Klein.

CK One Scene Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Scene, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Scene, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Scene marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Scene marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Canali Canali Men Cartier Declaration Escentric Molecules Escentric 01 Amouage Reflection Man Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Tommy Hilfiger Tommy 10 Versace Versense Divine L`etre Aime Homme Corine de Farme Eros Hot Ana Salazar Vintage Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver