Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

CK One Scene Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
CK One Scene Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK One Scene marki Calvin Klein to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One Scene został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są imbir, mandarynka i ylang-ylang; nutami serca są rozmaryn, imbir i konwalia; nutami bazy są przyprawy, liść laurowy, ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Imbir Mandarynka Ylang-ylang

Rozmaryn Imbir Konwalia

Przyprawy Liść laurowy Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Scene by Calvin Klein.

CK One Scene Recenzje Perfum

CK One Scene by Calvin Klein 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Scene, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Scene, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Scene marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Scene marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Calvin Klein Calvin Calvin Klein CK One Summer 2005 Canali Canali Men Carolina Herrera 212 Men Chevignon Chevignon 57 for Him Serge Lutens Gris Clair Amouage Reflection Man Nautica Latitude Longitude L`Erbolario Musk Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou Corine de Farme Eros Hot