Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

CK One Red Edition for Him Calvin Klein dla mężczyzn

CK One Red Edition for Him Calvin Klein dla mężczyzn

aldehydowy
CK One Red Edition for Him Calvin Klein dla mężczyzn Filmy
CK One Red Edition for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK One Red Edition for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK One Red Edition for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK One Red Edition for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK One Red Edition for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

CK One Red Edition for Him marki Calvin Klein to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, CK One Red Edition for Him został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są gruszka i aldehydy; nutami serca są zamsz, czarny pieprz i imbir; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i piżmo.

Gruszka Aldehydy

Zamsz Czarny pieprz Imbir

Wetyweria Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One Red Edition for Him by Calvin Klein.

CK One Red Edition for Him Recenzje Perfum

CK One Red Edition for Him by Calvin Klein 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One Red Edition for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One Red Edition for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One Red Edition for Him marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One Red Edition for Him marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Lorenzo Villoresi Spezie Jardin de France Eau epicee Gant Gant Summer 2009 Trussardi Trussardi Inside Iced Jovan Sex Appeal Demeter Fragrance Always Energetic DSH Perfumes Piment et Chocolat Miller et Bertaux A Quiet Morning CnR Create Gemini for Men