Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn

CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Filmy CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Filmy CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Filmy
CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia CK One Calvin Klein dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

CK One marki Calvin Klein to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. CK One został wydany w 1994 roku. CK One stworzyli Alberto Morillas i Harry Fremont. Nutami głowy są ananas, nuty zielone, mandarynka, papaja, bergamotka, kardamon i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, fiołek, korzeń irysa, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, cedr i mech dębowy.

Ananas Nuty zielone Mandarynka Papaja Bergamotka Kardamon Cytryna

Gałka muszkatołowa Fiołek Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Cedr mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK One by Calvin Klein.

Chrome
Tuscan Soul
W`eau Garden
Paco
Agua de Loewe

CK One Recenzje Perfum

candy
candy

Jedyny, najlepszy CK One. Typowy unisex, jednak na mojej skórze rozwija się przepięknie w stylu damskim - najpierw cytrusy, potem bardziej aromatycznie i pudrowo. Na mnie nie jest do końca delikatnym zapachem, raczej rozwija się w stronę ostrzejszą. Średnia długość utrzymania na skórze (ok 4/5h), na ubraniach baaardzooo długo. Nie zostawia za sobą potężnego ogona, ale na pewno jest wyczuwalny w pierwszych godzinach dla otoczenia. Czuję się w nim pewna siebie i świeża, a chyba o to właśnie chodzi w perfumach? :) Korzystam już z 4 buteleczki 200ml i jestem pewna, że zamówię kolejną! Mój numer jeden na co dzień, na dzień. Niepowtarzalny CK One.

AGAGA
AGAGA

Zajrzałam tu dopiero po kilku testach tych perfum i zdziwiłam się bardzo widząc nuty zapachowe. Na mojej skórze zapach jest zdecydowanie kobiecy. Na początku intensywnie cytrusowo-zielony, potem uspokaja się gdy dochodzą kwiaty. Nie czuję kardamonu, mchu czy gałki muszkatołowej. Tylko kwiaty i cytrusy. Możliwe, że inni odbierają je na mnie inaczej, bo jedyną osobą, która zwróciła na nie uwagę był mój kolega. On nosi podobne zapachy. :)

Rozan
Rozan

Bez wątpienia uniseks. Ani męski, ani damski, delikatny, przyjemny, bezpieczny i trochę nijaki. Dobry wybór dla osób, które boją się pachnieć, bądź młodych, zaczynających przygodę z perfumami. Trwałość dobra, projekcja łagodna.

Jacek Mroz
Jacek Mroz

Piękno tkwi w prostocie!
Kiedy pierwszy raz użyłem tych perfum, to zastanawiałem się o co tyle szumu?. Za co ten Oscar perfumowy?. Kilka godzin później usłyszałem od Kobiety, że pięknie pachnie.

Otwarcie to zapach kremu, później zapach staje się kwiatowy, trochę duszny. Z czasem kompozycja staje się męska( na mojej skórze), świeża i przyjemna. CK one pachnie według dzieci jak guma mamba. Świetnie pachnie latem, wtedy fajnie „oddziela się” od ciała. Używam chętnie przez cały rok do pracy. Butelka jest OK, ale brakuje korka. Dobra trwałość i cena. Zapach na pięć.

Perfumator
Perfumator

CK One to mój pierwszy zapach Calvina Kleina, kupiony w ciemno. Jest to też jeden z lepszych zapachów CK, lepszy jest tylko CK One Shock for Him. Moim zdaniem na mężczyznach pachnie normalnie tylko latem, tylko wtedy jest bardziej męski, niż damski. Jeżeli jednak komuś nie przeszkadza to, że pachnie uniseksowo, to może go nosić cały rok. Trwałość jak na tą cenę jest bardzo dobra, a nawet znakomita! Polecam serdecznie!

MHW
MHW

One. Androgeniczny kosmopolityczny obojniak o niesamowitym charakterze. Ten zapach jest jak ktoś, kto sam nie wie kim jest, lecz nikt nie ma temu czemuś tego za złe. Nawet własny ojciec myśli "cóż za niesamowite dziecko posiadam, ale Karol to chłopiec, czy dziewczynka?". Jest jak Dragquinn w barze ze stripteasem, która siada Ci na kolanach. I choć jesteś prawdziwym macho to jedyne co możesz zrobić to rechotać patrząc na męską żuchwę i usta nienaturalnie wysmarowane szminką.
Uwielbiam ten zapach za to w jaki sposób łączy ze sobą X i Y. Z jednej strony ma w sobie dużo pierwiastka damskiego, cała kwiatowa, pudrowa otoczka to zdecydowanie ukłon w damską stronę, jednak przenikająca go kolońska nuta i absolutna moc tego zapachu to niewątpliwie męska strona tych perfum. To jeden z tych zapachów, które kojarzy każdy, jednak jest on dziś niesamowicie niedoceniany, a przecież to on wywołał w latach 90. uniseksową rewolucję. Jestem nawet w stanie oskarżyć go o to, że kobiety noszą dziś męskie koszule i mają wytatuowane ramiona, a mężczyźni stali się metroseksualni i noszą rurki.
Viva la revolution!

ganczar666
ganczar666

Niestety nie zgadzam się z większością - zapach dla mnie to w 100% kobiecy,mało tego,zapach kobiecy i dotego jest w nim coś co mnie odrzuca i " dusi ".
Kupiłem dużą butlę i zaraz sprzedałem,nawet moja Żona go nie chciała.Trwałośc 6-8 godzin.

casiopea
casiopea

Dla mnie jest jak męska woda kolońska, czuję się w nim jak przystojny młody ogolony mężczyzna, czyli... wspaniale!. Mimo tego, że kobiecości z pewnością mi nie brak od zawsze ciągnie mnie do męskich zapachów i ten, choć unisex w moim odczuciu przechyla się w stronę mężczyzny. Jasny, elegancki, niezobowiązujący, niemęczący. Pachnie jak woda i powietrze. Kiedyś szukałam perfum/ zapachu zbliżonego do woni czystego prania, takiego suszonego na słońcu - i to jest właśnie ten zapach, w moim odczuciu. Za słoneczność i musujący efekt odpowiadają pewnie cytrusy. Uwielbiam to, że czuję się w tym zapachu jak smarkula jeżdżąca na desce z koleżankami po pagórkowatych alejach Sacramento. Totalnie amerykański, czysty i radosny :)
I jest to jedyny zapach, w którym irys mnie nie drażni.

Lizbet
Lizbet

Jak ocenić, czy opisać CK One? Są perfumy, które stają się częścią historii. I tu jest miejsce dla CK One. Na równi obok Shalimara, Chanel no. 5, Arpege, Anais Anais, Samsary i wielu (niewielu) innych. To jest ikona, symbol, głos (zapach) epoki. Pojawiły się na rynku w 1994 roku. Po średnio udanej próbie z calone (to ten zapach wody/ozonu) w Escape z tej samej stajni i dwa lata po L`eau d`Issey, zapachu, który zmienił perfumiarstwo. Nie był pan Klein więc oryginalny, bo CK One pod względem charakteru, zapachu świeżego, odcinającego się od lat 80-tych, pozostaje niebezpiecznie blisko pana Miyake (a może to Miyake pozostaje za blisko Kleina z Escape?), ale za to niezwykle skuteczny, bo tym razem był to strzał w dziesiątkę. Zapach uniseksowy, adresowany do młodych, świeży, dość prosty w porównaniu z przegadanymi zapachami poprzedniej dekady. Zapach cytrusowo-piżmowej świeżości. 21 lat później wciąż jest w sprzedaży.

Lata 90-te to był też niezwykły czas dla Polski, wychodziliśmy z komunistycznego marazmu i bezkrytycznie zachwycaliśmy się tym, co zachodnie. CK One to był taki właśnie zapach zachodu, był drogi (bo pensje były niskie, a sklepów sieciowych oferujących zapachy po przystępnej cenie jeszcze nie było), ale był to absolutny "must have". Ach, jak można wtedy było zadać szyku "no, tak, to CK One". Szacun na dzielni. Więc, co mogę o nim jeszcze napisać? Kocham go. I tyle.

monika690
monika690

Znam ten zapach od dawna, chociaż nigdy go nie miałam.Ktoś w moim otoczeniu używał go namiętnie. Kupiłam dla niespełna 18-letniego syna, ale chyba sama będę też używać. Jestem zaskoczona uniwersalnością tego zapachu. Zaraz po aplikacji cytrusowa męska woda kolońska, z czasem dochodzą nuty kwiatowe i owocowe. Wtedy zapach robi się bardziej miękki i słodszy. Polecam jako klasyk do przetestowania :)

violka123
violka123

Przyjmując kiedyś reklamację perfum (stłuczony flakonik w paczce) zainteresowałam się zapachem. Przyjemny, letni, cytrusowy zapach, który pasuje dla kobiety jak i dla mężczyzny.

Amelia32
Amelia32

CK one jest The only ONE!Klasyk który zmiata w pył wszelkie współczesne świeżuchy,unisexy czy jakiekolwiek póżniejsze limitki CK.Dla mnie fenomen pod względem doboru składników.Ponadczasowy.Łamiący bariery wieku,pułci i mody.CK one to istny kameleon.Potrafi być bardzo kobiecy i delikatny ale są dni,kiedy czuję sie w nich otulona jak w ramionami ukochanego mężczyzny.Jest czysty i sexowny jednocześnie.Klasyczny ale niepokorny.Nawet jeśli większość osób odbiera je bardziej męsko niż damsko,ja nie zamierzam się z nimi rozstawać.Są dla mnie jak druga skóra.Trwałość nie poraża ale ja i tak odkupuję kolejne 200ml i nadużywam zwłaszcza w okresie wiosenno letnim.Moja mała rada dla żenśkiej grupy zwolenniczek CK one-pięknie pachną w połączeniu z owocowymi balsamami do ciała,ananas,grejfrut lub pomarańcza.CK one to jednocześnie wspomnienie i zapowiedz pierwszej miłosci ; )Ja ma tez jakąś słabość do tej butelki, przypomina mi męską klatkę piersiową ; )

Izabela
Izabela

Dwadzieścia jeden lat od wypuszczenia na rynek, mam okazję je poznać i opisać. Jakoś tak mijaliśmy się przez ten czas.
Gdy wszedł na rynek, byłam na etapie mega słodkich perfum o sile rażenia czołgu, więc stwierdziłam, że to nie mój zapach...
Aż ostatnio poszłam do perfumerii i jakoś tak ich flakon przykuł moją uwagę... Bez specjalnych nadziei psiknęłam na rękę i... zakochałam się. Ale żeby być pewną psiknęłam je jeszcze na blotter, który ze mną jeździł na przednim siedzeniu. Każdego dnia sprawdzałam, czy nadal mi się podobają... Aż kupiłam swoją flachę.
Jak pachną?
Początkowo na skórze wyłania się bardzo apetyczna sałatka z papai, cytryny, mandarynki, ananasa. Całość jest podkręcona kardamonem.
Potem zapach przechodzi na kwiatową stronę mocy. W tej fazie prym wiedzie jaśmin.
Nuta bazy to krem z sandałowca i piżma.
Muszę powiedzieć, że ich prostota mnie ujęła. Nie silą się na nie-wiadomo-co.
Po prostu świetnie pachną i bardzo długo utrzymują się na skórze. Kolejnym atutem jest fakt, że są inne, iż obecne perfumeryjne hity sprzedaży.
I to mnie cieszy najbardziej. Z ogromną przyjemnością ich używam.

darkblueyed
darkblueyed

Czy mezczyznie wypada pachniec konwalia? Teraz wiem, ze tak. Pachniesz cytrynowa konwalia, nawet po prysznicu zostaje na Tobie aromat mchu i kory. Od pierwszych chwil razem, gonie ten zapach na Twojej skorze i naszych poduszkach i w domu, i w hotelach. Kardamon i galka muszkatolowa delikatnie cyzeluje rownowage pizmowa Twojego potu. Nie zapomne do konca zycia Twojego niesmialego usmiechu na Skypie, snopkow roz na lotnisku w Chicago, gorzkich, szwajcarskich czekoladek i wiatru we wlosach. Nasz spozniony miesiac miodowy w Memphis i CK One z nami wszedzie, w Graceland, na Beale Street, na moscie Hernando de Soto (pachnie rdza). Kocham, bo i Ty kochasz i jak nie kochac faceta, ktory sprzedaje Harleya w kolorze Royal Blue, by miec zone Polke z potargana przeszloscia i nienasycona zadza nauki.

marcinbaliszewski
marcinbaliszewski

CK One to te perfumy, które będę kupować i kupować do końca mych dni. Na mnie pachną jaśminem i konwalią zatopionymi w jakimś gęstym syropie z cytryny i bergamotki. U mnie to świeżość kwiatów, nie cytrusów. Zapach, który nieodmiennie sprawia mi radość. Ck One to ten rodzaj pachnidła, które oprze się w moim mniemaniu wszelkim modom i próbom czasu. Tak świeża i nieskazitelnie czysta kompozycja to absolutny must have na wszystkie sezony.

china_doll
china_doll

Z CK One kojarzy mi się taki oto obraz:
Dwójka młodych ludzi; On, wysoki, przystojny, ubrany w biały podkoszulek, dżinsy i trampki, Ona, ładna, z rozwianymi włosami, ma na sobie krótki, jasny top, spódniczkę albo szorty w mocnym kolorze i za dużą, dżinsową kurtkę pożyczoną od Niego. Idą przez słoneczny park obejmując się. Oboje są szczęśliwi, zakochani, beztroscy, nie widzą świata po za sobą. Oboje noszą CK One... Ludzie których mijają patrzą na nich i zazdroszczą im wszystkiego.

CK One są w pewnym sensie genialne, pasują i kobietom i mężczyznom, wielu ludziom na całym świecie, tak różniącym się niekiedy od siebie.

Są to perfumy młodzieńcze,świeże. Orzeźwiające jak letni prysznic, jak deszcz po długotrwałym upale, jak kąpiel w morzu...
Pachną łagodnie-zielono: miksem cytryny, nut zielonych i ananasa.
Podczas swojego żywotu na skórze delikatnie ewoluują. Najpierw są bardziej kobiece, potem bardziej męskie, aż dochodzą do złotego środka i tak trwają do końca.
Mają bardzo dobrą trwałość jak na zapach tego typu:ponad 8 godzin. Projekcja OK.
Polecam najbardziej na ciepłe dni: lato, wiosnę. Ale jak ktoś lubi to nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać cały rok.
Butelka prosta, estetyczna,świetnie oddaje klimat zapachu.

Bardzo cieszę się, że powstał ten zapach i mam nadzieję,że nikt nigdy nie wpadnie na kretyński pomysł zaprzestania jego produkcji. Wielka butla będzie moja, to tylko kwestia czasu.

Anmalea
Anmalea

Zapach, który wybitnie kojarzy mi się z moim mężczyzną :)
Przez długi czas właśnie to powstrzymywało mnie od testów globalnych CK One, ale cóż... Jak tu nie skorzystać skoro mam na wyciągnięcie ręki-aż nie wypada.

Na mnie CK One pachnie o dziwo bardziej męsko niż na moim mężu. Moja skóra najbardziej podbija cięższą bazę, a jego z kolei owocowo-kwiatowe niuanse.
Zapach-kameleon, bo na każdym pachnie inaczej.
Jednak urody odmówić mu nie mogę.
Orzeźwia, działa energetyzująco. Na co dzień, a zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim sprawdzi się rewelacyjnie.
Trwałość dość dobra ok. 5-6h ze średnią projekcją.

Może CK One nie podbił mojego serca, ale od czasu do czasu chętnie po niego sięgnę. Cieszę się, że go poznałam i spędziłam z nim miły dzień.

kwiatek
kwiatek

Cóż, klasyk to klasyk, z tym się nie dyskutuje. Nabylem drogą wymiany barterowej i była to najlepsza wymiana w moim życiu. Ck One to dla mnie synonim czystości i spokoju. Świetnie dopełnia poranny prysznic i niejako jest jego przedłużeniem. Pasuje wszędzie, wszystkim i w każdej okazji może z wyjątkiem pogrzebu. Na mojej skórze potężna trwałość wręcz niespotykana w świeżych kompozycjach, użyte rano trwają aż do prysznica. Zwłaszcza jesienną porą wprowadza w dobry nastrój i rozgania szaro-bure chmury. Z czystym sumieniem polecam.

agusia12321
agusia12321

Piękne, otulające perfumy, które cudnie układają się zarówno na kobietach jak i mężczyznach. Ananas z mandarynką i papają tworzą zgraną paczkę dając efekt nienachalnej słodkości.
Kardamon z jaśminem i piżmem tworzą wrażenie przytulności, miękkości.
Dobry zapach za niewielkie pieniądze.
Polecam.

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo dobry zapach zarówno dla kobiet i mężczyzn. Każdy może nosić bez względu na wiek. Zdecydowanie na letnia porę, chociaż i wiosenno-jesienne dni rownież mogą przynieśc ciekawe doświadczenia z tym zapachem. Od chwili pojawienia się na rynku cieszą się nieslabnącą popularnością- i slusznie. bardzo dobrze skomponowane skladniki dają wytchnienie w czasie upału. twalość rożna na różnych osobach ale nie gigantyczna. Warto miec na swojej toaletce.Daja poczucie świeżości, przestrzeni i nieograniczonej wolności. Polecam

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Miłość do tych perfum rozpoczęłam w sposób losowy - podkradając je współlokatorce, która ochoczo się nimi dzieliła. Z czasem ich zapach coraz bardziej mi odpowiadał, aż stały się moim absolutnym must have. Nie używam ich na co dzień, bardziej od święta, na większe wyjście. Bywają tygodnie, przez które nie zwracam na nie uwagi, jednak gdy ilość płynu w butelce sięga dna, od razu kupuję następne bo nie mogę się bez nich obyć. Jest w nich coś uzależniajacego. Mam zastrzeżenia do trwałości i wydajności produktu, ale są to mankamenty które akurat temu zapachowi mogę wybaczyć:)

Piotrek007
Piotrek007

Ahh CK One, klasyk pełną gębą i moje pierwsze perfumy marki iście światowej klasy. Zawartość flakoniku to po prostu orzeźwienie w trybie natychmiastowym !

Od samego początku czuć bogactwo składników, ze zdecydowaną cytryną która prowadzi całą tą paradę. Wyczuć tu można też sporo zielonych nut, piżma, trochę syntetycznego ananasa, cedru i bergamotki. Te zapachy tworzą bazę która daje całej kompozycji istnego kopa świeżości ! Przez pierwsze 2h ciężko jest wyczuć cokolwiek innego niż wyżej wymienione nuty, jednak po upływie tego czasu pojawiają się: konwalie, jaśmin, drzewo sandałowe, papaja i trochę róży rosnącej w towarzystwie mchu.

Bardzo ciężko jest pomylić ten zapach z czymkolwiek innym, ponieważ stara szkoła tworzenia perfum pozwoliła marce CK wykreować pewnego rodzaju ikonę wśród świeżaków. Zdecydowany unisex, przez co dużym plusem jest wieczne uwielbienie tego zapachu na mężczyźnie przez kobiety które same by chciały tak pachnąć – duuuuuży plus.

Spora trwałość z troszkę mocniejszą niż przeciętną projekcją. CK One jest jednym z tych zapachów, który pomimo swojego długiego bytu na rynku, sprzedaje się świetnie i według mnie nie zmieni się w tym temacie nic przez co najmniej 10 najbliższych lat !

yhmmma
yhmmma

Ck one - kultowy zapach ! Klasyka ! Nie można go nie znać !
Zapach, który poczułem pierwszy raz na swojej dziewczynie - od razu mnie urzekł - mogłem ją wąchać i wąchać.
Postanowiłem go przetestować :) Na mnie już nie pachniał tak pięknie - dlatego go nie używam. Jest to 100 % unisex - chociaż lepiej układa się na kobietach - przynajmniej tych, które znam. Przepiękny, odświeżający, lekki, energetyzujący. Przez moment delikatnie mydlany, ale później cytrusowo - kwiatowy. Na ciepłe dni - idealny. Mimo tego, że nie jest złożony i przeładowany składnikami - jest niezwykły ! Do użytku codziennego. To zapach PONADCZASOWY ! Trwałość bardzo dobra i projekcja również. Cena też bardzo niska jak za flaszkę 200 ml.

PeterPan
PeterPan

CK One, swiezak, ktory warto miec w swojej kolekcji. Bardzo cytrusowy, choc otwarcie nie nalezy do najciekawszych. Czuje pralnie mydlana, ale po jakims czasie ladnie sie rozklada, daje uczucie swiezosci i czystosci. Nie jest to zapach, ktory powali kogos na kolana, raczej daje uzytnikowi swiezosc i to jest w nim najwazniejsze. CK One jest sensem typu Unisex, ale mysle, ze czesciej uzywany przez mezczyzn. Co do wieku, to nie ma znaczenia, mysle, bedzie mial wiecej zwolennikow wsrod mlodziezy i w grupie osob chodzacych w koszulce bawelnianej i krotkich spodenkach. Sila zapachu nie powala, ale czy czasem nie jest to dobra rzecz. Polecilbym go na gorace dni lata, zima raczej nie, choc wczoraj go testowalem w temperaturach dobrze ponizej zera. Cenowo bardzo atrakcyjny, butelka, prosta, sprawyer dziala bez zarzutu.
Zapachy z tej grupy, ktore bym polecil to Aqua Di Gio i L'Eau D'Issey.
W skali od 1-10 daje 7.5/10.
Woda ma przecietna trwalosc i projekcja bedzie odczuwalna dla tych, ktorzy sie zbliza na wyciagniecie ramion. Mysle, ze mozna spryskac oprocz klaty, szyji rowniez czesci garderoby azeby zapach ten utrzymal sie na troche dluzej.

gurlen87
gurlen87

Tylko pozornie to bezwonna mikstura, po paru minutach dochodzi do mnie ten idealny balans między cytrusową-zieloną a kwiatową frakcją. CK ONE..ascetycznie powabny zapaszek, będący dowodem na to, że piękno tkwi w prostocie(osobiście z podobnym feneomenem miałem do czynienia tylko raz, mam na myśli T.Mugler Cologne, choć to trochę inna kategoria). Tutaj nic nie może drażnić/mdlić:), skrojony w sam raz dla lubiących transparentą świeżość, bez udziwnień.
Kompozycja: 7/10
Parametry;7/10
Flakon:6/10

KasiaS
KasiaS

Nosiłam go przedwczoraj, bo lubię czasem pobyć przeciw wszystkim i wszystkiemu i zimą często się domrażam zamiast zamieniać w piernikowe ciastko. Może jestem morsem. A może morświnem. W każdym razie popieram Roqa, napisałabym plus minus to samo, dodając może tylko, że ten zapach, wzgardzony na stronach dla perfumowych snobów, jest nadal bestsellerem i to również wśród amatorów dresu, którzy gejami się raczej nie mienią :) Widocznie oni też miewają dobry gust, i dobrze.
Czystość, młodość, świeżo rozwieszone pranie w letni dzień, bycie nastolatkiem w T-shircie, w ładnym domu zamożnych rodziców, z pięknie przystrzyżonym trawnikiem... Zero trosk, problemów, depresji, zbędnego myślenia. Świat stoi otworem. Najładniejsza dziewczyna w szkole umówiła się z nami na rolki (nosząc CK One czuję się zazwyczaj 16 letnim chłopakiem ;)). Jedynym problemem jest nowy snowboard i oceny w szkole.
CK One potrafi na chwilę ukoić moją tęsknotę za życiem łatwym i pełnym obietnic.

Roq
Roq

Dziś coś, co kiedyś zrobiło światową karierę, choć nie było ani mroczne, ani magiczne. CK One. Trochę już zapomniany, ale mimo wszystko nie stracił uroku.
Może dlatego, że skomponowano go w czasach (nie tak znowu odległych), kiedy dobrze się zastanawiano nad jakością produktu, zanim wypuszczono go na rynek.
Sam zapach nie jest znowu żadną rewolucją, a jednak wyróżnia się na tle współczesnych świeżych wód. Ma charakter, wprowadza przyjemną czystość, świeżość, a domieszka kwiatów dodaje mu lekkości. Być może, dla pretendujących do miana samca alfa, kwiaty wydadzą się niemęskie, ale ja bardzo lubię ten "gejowski" akcencik, choć gejem (jeszcze) nie jestem :)
Trwałość i projekcja jak najbardziej dla mnie odpowiednia, i nie pozostaje mi nic innego, jak ocenić wysoko, a tym którzy pół życia "taplają" się w piżmach, smolnych drzazgach, mrocznościach i kadzidłach, polecam czasem odpocząć i spróbować CK One... Fajnie jest poczuć się lekko, czysto i zwiewnie...

Treborrr1972
Treborrr1972

Moje ulubione perfumy z przedostatniego roku studiów! Wtedy weszły na rynek. Były powiewem świeżości!

karinawu
karinawu

Kiedys moj ideal i gdyby zapach byl bardziej ostry,bardziej wyrazisty i trwaly to mysle,ze bylby moim faworytem,jest piekny,ozonowy,swietlisty. Dzis jednak wole CK summer 2006 i 2007 albo Ck Be:)
Kochac go jednak nie przestane....

Zakupowe okazje

Deodorant 2.5oz
3.79 USD
Designer Imposters U You Perfume by Parfums De Coeur, 2.5 oz Deodorant Body Spray Unisex for Women
Eau De Toilette 0.5oz
19.99 USD
Ck One Red Edition by Calvin Klein EDT Spray 1.7 oz Limited Edition for Men
Ck One Red Edition by Calvin Klein EDT Spray 1.7 oz Limited Edition for Men
20.69 USD
Ck One Perfume by Calvin Klein, 1.7 oz Eau De Toilette Pour Spray Unisex for Women
20.71 USD
21.99 USD
CK One by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Unisex
CK One by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Unisex
21.99 USD
Ck One Red Edition by Calvin Klein EDT Spray 3.4 oz Limited Edition Tester for Men
22.49 USD
Ck One Red Edition by Calvin Klein EDT Spray 3.4 oz Limited Edition for Men
Ck One Red Edition by Calvin Klein EDT Spray 3.4 oz Limited Edition for Women
Ck One Red Edition by Calvin Klein EDT Spray 3.4 oz Limited Edition for Women
25.95 USD
Ck One Cologne by Calvin Klein, 6.6 oz Eau De Toilette Spray Unisex Tester for Men
25.95 USD
Ck One Perfume by Calvin Klein, 6.6 oz Eau De Toilette Spray Unisex Tester for Women
StrawberryNET.com
26.00 USD
Calvin Klein CK One Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Calvin Klein CK One Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
26.10 USD
Ck One Cologne by Calvin Klein, 1.7 oz Eau De Toilette Pour Spray Unisex for Men
26.50 USD
Ck One Shock Perfume by Calvin Klein, 3.4 oz Eau De Toilette Spray unboxed for Women
26.99 USD
Ck One by Calvin Klein EDT Spray 6.7 oz Tester for Unisex
Ck One by Calvin Klein EDT Spray 6.7 oz Tester for Unisex
Gift Set 4oz
29.99 USD
Calvin Klein CK One Red Edition Gift Set I. Eau De Toilette 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
CK One Shock by Calvin Klein, 6.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Ck One Shock by Calvin Klein EDT Spray 6.7 oz for Men
30.99 USD
Ck One Shock by Calvin Klein EDT Spray 6.7 oz for Women
Ck One Shock by Calvin Klein EDT Spray 6.7 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK One, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK One, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK One marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK One marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London for Men Lolita Lempicka Si Lolita Kenzo Kenzo Amour Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Chanel Coco Eau de Parfum Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Calvin Klein Truth Calvin Klein CK be Calvin Klein Obsession for Men Gucci Gucci Pour Homme II Giorgio Armani Emporio Armani Lei Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Shalimar Parfum Initial Christian Dior Dune Thierry Mugler A*Men Cacharel Noa Lalique Perles De Lalique Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Hermes Terre d'Hermes