Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

CK IN2U for Him Calvin Klein dla mężczyzn

CK IN2U for Him Calvin Klein dla mężczyzn

kakaowy
CK IN2U for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK IN2U for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK IN2U for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK IN2U for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK IN2U for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

CK IN2U for Him marki Calvin Klein to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. CK IN2U for Him został wydany w 2007 roku. CK IN2U for Him stworzyli Carlos Benaim, Bruno Jovanovic, Loc Dong i Jean-Marc Chaillan. Nutami głowy są cytryna i liść pomidora; nutami serca są i ziarno kakaowca; nutami bazy są wetyweria, cedr i białe piżmo.

Cytryna Liść pomidora

Ziarno kakaowca

Wetyweria Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U for Him by Calvin Klein.

CK IN2U for Him Recenzje Perfum

MHW
MHW

Jedyny zapach, do którego mam stosunek w 100% ambiwalentny. Posiadam w kolekcji, ponieważ kupiłem w promocji. Jednak prawie go nie używam, bowiem ani mi się nie podoba, ani mi się nie nie podoba.
Co ciekawe nie są to perfumy kiepskie. Owszem, czuć w nich lekko syntetyczną nutę, jednak sama kompozycja jak na świeżaka jest całkiem ciekawa. Cytrusy wyciszone przez kakao. Czyli coś nietypowego w tym przedziale cenowym. W zależności od dnia projekcja i trwałość to od 2 do 6 godzin.
Sam flakon? O dziwo, dość ciekawie wykonany. Reklamowany jako produkt dla pokolenia facebooka, iphone'a, czy myspace (jeśli ktokolwiek tego ostatniego używa...). Niby jest prostota, lekko ascetycznie, nawet kolorystyka nawiązująca do powyższych, jednak dla mnie cała ta aura nowoczeności jest lekko naciągana.
Jak już wspominałem - obojętność. Do tego stopnia, że pomimo limitu posiadania 25 flakonów Ck in2u nie wliczam do kolekcji. Jest, ale równie dobrze mogłoby go nie być. Podobnie jest zapewne odbierany przez rynek, bowiem jedynie cena ratuje popularność tego produktu. Gdy go wycofają, pewnie nikt nie będzie ani za nim płakać, ani po dłuższym czasie wspominać.
Zapraszam też do czytania recenzji na perfumoholik.pl

Arsenicum
Arsenicum

Jedna z najnudniejszych kompozycji, jakie znam. Jestem w stanie powiesić na niej wszystkie psy, a nawet koty – przecież czterech artystów nad tym pracowało!

Bezpłciowo, szaro, buro i ponuro...
Są rozwodnione liście pomidora, jest papierowa baza, nie ma trwałości i pomysłu. Pod tym projektem podpisały się cztery osoby - no cóż, gdzie czterech perfumiarzy, tam nie ma czego powąchać. Chyba się pobili przy tworzeniu tej kompozycji, albo tworzyli ją na zasadzie "wszędzie czegoś za dużo". Bruno! Za dużo tych liści pomidora, odejmijmy... Bruno nie pozostał dłużny i odrzucił piłeczkę: cytryny też za dużo, odejmijmy! Pan Dong przysłuchując się dyskusji, również wrzucił swoje kilka groszy - ej, chłopy, nie uważacie, że za dużo tu kakao? Odejmijmy! W ostatecznym rozrachunku wyszedł nudny, niepełny, niedorobiony zapach, który serwuje taki sam poziom doznań olfaktorycznych, co Gosia Andrzejewicz muzycznych.

Trzy godziny trwałości, godzina projekcji.

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Pierwsza aplikacja tego zapachu od Calvina Kleina wprawiła mnie w niemałą konsternację, bowiem nie znając spisu nut i sugerując się jedynie wyglądem butli, spodziewałem się jakiegoś banalnego, wodnego świeżaczka. A tu zdziwienie – IN2U to jednak coś więcej.
Otwarcie to przede wszystkim dość nudna cytryna, ale już od samego początku zaczyna pojawiać się nutka kakao. Z czasem przybiera ona na sile, a cytrusy powoli odchodzą na bok, choć nadal są dobrze wyczuwalne. Pojawiają się również nuty drzewne. W efekcie otrzymujemy słodkawo-świeży, nie powalający jakością, całkiem przyzwoity zapach. Kompozycja jest raczej prosta, ale muszę przyznać że połączenie cytrynki z kakao wyszło dość fajnie – pachnie to po prostu przyjemnie i tyle.
Trwałość średnia – około 4-5h, z niezłą projekcją przez pierwsze 2h. Można odnieść wrażenie lekkiego „rozwodnienia” zapachu, może to też przez tę dziwaczną butelkę…
Generalnie dość pozytywnie odbieram tę pozycję – miła, niezobowiązująca i tania woda dla niewymagającego odbiorcy.
Ujdzie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U for Him marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U for Him marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Burberry London for Men Hermes Terre d'Hermes Calvin Klein CK One Shock For Him Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Paco Rabanne Black XS Yves Saint Laurent L'Homme Carolina Herrera 212 VIP Men Chanel Egoiste Platinum Viktor&Rolf Spicebomb Versace Versace Man Eau Fraiche Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Christian Dior Dior Homme Parfum Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme