Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

CK IN2U for Her Calvin Klein dla kobiet

CK IN2U for Her Calvin Klein dla kobiet

Mam: 132 Miałem: 132 Chcę: 27 Ukochany zapach: 3

CK IN2U for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia CK IN2U for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia CK IN2U for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia CK IN2U for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia CK IN2U for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

CK IN2U for Her marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. CK IN2U for Her został wydany w 2007 roku. CK IN2U for Her stworzyli Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong i Carlos Benaim. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, różowy grejpfrut i liść czerwonej porzeczki; nutami serca są orchidea i kaktus; nutami bazy są ambra, czerwony cedr i wanilia.

Sycylijska bergamotka Różowy grejpfrut Liść czerwonej porzeczki

Orchidea Kaktus

Ambra Czerwony cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U for Her by Calvin Klein.

FCUK Late Night Her
Fuel For Life Femme
Mandarine Citron Cèdre

CK IN2U for Her Recenzje Perfum

kadanka
kadanka

Jeśli chodzi o zapachy na co dzień, takie "zwyklaczki" to niewiele trzeba żeby mnie zadowolić:D zazwyczaj ma być po prostu świeżo: herbata, zioła, grejpfrut. W chłodniejsze pory roku lubię dołozyć do tego trochę słodyczy. Tak więc IN2U swoim prościutkim miksem grejpfruta i wanilii (proszkowej, fakt) z miejsca podbił moje serce. W recenzjach powtarza się określenie 'przyjemniaczek'- dołączam się:) Jest prosto, przyjemnie i miło. Słodko-rzesko. Niestety wady też znajduję: mizerna projekcja, jeszcze gorsza trwałość. Naprawdę - trzeba by się nim zlewać, wiec setka zejdzie ekspresowo. Jeśli ktoś pisze ze woda jest trwała to dla mnie jakieś nieporozumienie. Ze mnie ZNIKA w pol godziny. Kupiona niedawno w Rossmanie. Drugu minus to toporna, cieżka jak grzech butla. Ponieważ woda ma marne parametry, warto ją nosić, żeby móc się dopsikać w ciągu dnia, i to kilka razy. Tylko ze ciężko nosić taka cieżka butle. Tak więc obawiam się, że skandalicznie krótki czas trwania tego zapachu trochę go dyskwalifikuje.

olełka
olełka

Kolejny z szafy piętnastoletniej siostry, uważam że dla tej mniej więcej grupy wiekowej, przyjemniaczek z uśmiechem. Średnie parametry, ale miło się go nosi, czuć dokładnie to co w piramidzie i to w dobrej jakości.

Rozan
Rozan

Być może z moim nosem jest coś nie tak, gdyż dla mnie te perfumy nie są - jak twierdzą miłośniczki - orzeźwiające. Być może moja definicja orzeźwienia różni się od innych? Owszem, czuć cytrusy, kompozycja jest lekka, od początku jednak wyczuwalna jest wanilia w "proszkowatym", męskim wydaniu. Są to perfumy bardzo delikatne i ciepłe zarazem. Ciężko je przypisać do pory roku. Nie chłodzą latem, nie orzeźwiają wiosną, za delikatne na chłody... Może początek jesieni?

Trwałość przeciętna, projekcja łagodna.

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Moje pierwsze oryginalne perfumy,także sentyment ponad sentymenty.
Uwielbiam je,od tak.Są słodkie,soczyste i ciepłe.Przywołują mi na myśl lato,jeszcze te z szaleństwami :)
Niestety na mnie są ulotne (ale od czego jest pojemna torebka?).

Jacek Mroz
Jacek Mroz

Kupiłem w ciemno dużą, nieporęczną butelkę. Zapach nowoczesny, młodzieżowy, trochę męski. Cały czas mocno wyczuwalna drażniąca, „proszkowa” wanilia. Inne nuty są ciekawe. Z kilku metrów pachnie dobrze. Projekcja i trwałość dobre. Nie polecam.

Sincerita
Sincerita

Bardzo różne lubię zapachy, nawet wśród moich ulubionych są perfumy z różnych grup olfaktorycznych. Najmniej podobają mi się świeżaki, nie lubię w perfumach m.in. cytrusów, poza mandarynką i pomarańczą. Bergamotka też często występuje w zapachach, które lubię, ale zwykle ta nuta szybko mija, o ile faktycznie ją rozpoznaję.
In2U to mój pierwszy "markowy" zapach, koleżanka miała, spodobał mi się. Czułam u niej delikatną wanilię z lekką pudrową nutą (pewnie orchidea), odrobinę nuty drewna i może coś jeszcze. Miała przy sobie flakon, dała się psiknąć, nadal było ok. Promocja w Rossmannie, koniecznie chciałam akurat jakiś zapach i kupiłam. Głównie czułam jednak cytrusy i szybko mi się zapach znudził, zresztą nie znałam wtedy prawie żadnych perfum ;) w końcu poznałam inne, ciekawsze. In2U odpowiadają mojej mamie, więc jej oddałam, choć ona też za nimi nie szaleje. Wydaje mi się, że zapach nie będzie nikogo drażnił, dla mnie jest po prostu nijaki.

cirilla
cirilla

Za bardzo napaliłam się na orchideę i wanilię...

Wiedziałam po opiniach w internecie, że jest to typowy świeżak, ale sądziłam, że zostanie "dosłodzony" i wyjdą nam przyjemne perfumy. Takie kojarzące się z latem: słodkim orzeźwiającym drinkiem.

Cena za 150 ml nie jest jakaś wygórowana. Można je dostać już za niecałe 100zł. Minusem jest to, że butelka jest dziwna (niby młodzieżowa, ale dawno wyrosłam z takich cudaków), oraz bardzo ciężka.

Pierwsze psiknięcie i "ochh, jest strasznie kwaśno!". Bergamotka dosłownie nas ogłusza, a ten cały kaktus też jest bardzo kujący (mi kojarzy się raczej z czymś kwaśnym, słodki to on być nie może).
Tak sobie siedzę i czekam na kolejne nuty. Z ręki wyrasta mi cedr (przez to skojarzenie z uniseksem) na którym rosną dzikie limonki. Uch...

Drinki to ja lubię, ale te słodkie...
Ale... po wyjściu na zewnątrz czuć w końcu wanilię. I czuć ją aż do końca, czyli przez parę godzin max. 4.
Gdzieś w tle majaczą liście porzeczki, ale orchidei nie czuję. Oczywiście królem zapachu jest dziwna wanilia a'la vibovit, oraz grejfrut.
Zapach nie jest zobowiązujący. Jest płaski i dość męski.

Jest kwaśno, jest męcząco (przy 40 stopniowym upale syntetyczna wanilia mnie mdliła). Butelkę sprzedałam i nie żałuję. CK ma ładniejsze babskie zapachy.

violka123
violka123

Uwielbiam ten zapach, czuję wanilię, którą uwielbiam. Duży flakonik w rozsądnej cenie. Zapach dla mnie trwały, pachnę nim cały dzień.

Pluszowy Misiek
Pluszowy Misiek

Około 4 lata temu zużyłam najpierw 150ml, a potem 50 i na dnie zostało mi do dziś z 10ml. zapach się nie zmienił a stał ukryty w ciemnej szafie, może to pomogło mu zachować taki stan.
Na mnie jest świeży, cytrusowy, trochę męskawy co lubię i mocny, utrzymuje się na mojej skórze długo.
Zlewałam się nim porządnie te kilka lat temu, tak żeby go było czuć, i było bo dostałam komplement.
Ten zapach nie jest jak kompot, jest lepszy, na mojej skórze wychodzą ostre przyprawy a jakie to już nie wiem, jest z lekka zadziorny, jakby wrzucono w niego coś orientalnego.
Na upał idealny, nie dusi i głowa nie boli.
Co do opakowania to mi przeszkadzał plastik, na 150ml. butelce rozcięłam go brzeszczotem by widzieć płyn, opakowanie zubożało, ale wiem że plastik się da ściągnąć nie psując butelki, polecam jednak go zostawić bo chroni szkło i płyn.
Butelka nietypowa jest, i przez to może irytowała.
Zapach i jego trwałość ma wysoką ocenę.

Lara_Idalia
Lara_Idalia

Czy ktoś ma ochotę na orzeźwiający tonik, z nutą goryczy, kwaskowatości, ale żeby nie było zbyt męsko to przysypany prażonym, brązowym cukrem? Tak w skrócie widzę zapach Calvina Kleina, którego jestem fanką, i którego szanuje za tworzenie zapachów w podobnym stylu, unisex. In2you bazuje na połączeniu kontrastu zapachu świeżego, a jednocześnie słodkiego, sama nie dowierzałam że to możliwe, a jednak Ck In2you to idealny przykład. Podoba mi się jego musująca nuta, wyczuwam nutę kaktusa i wanilii, ten miks przywodzi na myśl koktajl serwowany w modnym kurorcie dla pani, która na codzień pracuje w korpopracji, zapięta pod szyję, ubarana w białą koszulę, która jednak chce się oderwać i poczuć inny klimat. Tak właśnie czuje ten wyżej wspomniany kontrast, zapach przedostaje się, dryfuje gdzieś pomiędzy męskim, biurowym klimatem uniformów i szarych ołówkowych spódniczek a cytrynowych, wakacyjnych przykrótkich koszulek i jeansowych, modnie potarganych spodenek .Myślę, że mógłby być sztandarowym zapachem feministek :p Za tę nieoczywistość, pomimo dużej popularności go cenię.

Betelgeuse
Betelgeuse

Kiedyś na nie zachorowałam. Kiedy już je miałam na własność odczułam lekkie rozczarowanie ich trwałością. Kompozycja jest świetna i gdyby pojawiła się wersja edp, lub ich odpowiednik o większej trwałości kupiłabym napewno. Nadaja się na lato, plazę, siłownie, trzymaja się blisko skóry i napewno nie przytłoczą otoczenia. dobre na prezent w ciemno:)

kaktuska01
kaktuska01

Mój kolejny od Calvina Kleina. I dowód na to jak bardzo różne i odległe od siebie zapachy wypuszcza na rynek jedna marka. W przypadku Secret Obsession bardziej zwróciła bym się ku może i nawet kontrowersyjnemu określeniu, że mógłby to być jeden z "bardziej popularnych zapachów niszowych". In2u to za to typowy przedstawiciel mainstreamu, kierowany głównie do młodych osób. Butelka ciężka, nie nadającą się do noszenia gdziekolwiek, zbyt "udziwniona".
Deską ratunkową dla całej kompozycji jest wanilia. Osładza i ociepla tą mocną cytrusową nutę, czasami wyraźnie męską. To ona nadaje temu zapachowi kobiecy wymiar. Cytrusy łączą się z wanilią w przyjemny duet tworząc efekt egzotycznego koktajlu doprawionego cukrem. Bardzo dobra propozycja na lato, przepełniona aktywną, radosną wizją spędzania czasu w tą porę roku. Wanilia i cytrusy jak dla mnie bardzo wybijają się na tle pozostałych nut, ale nie jest to wada. Polecam jako dobry, dzienny, nie zobowiązujący zapach raczej na wiosnę i lato niż jesień i zimę.

Marcin__
Marcin__

In2U poznałem bliżej przypadkiem. Zarówno ja, jak i bliska mi osoba dostaliśmy w prezencie flakony 100 ml, odpowiednio męską i damską wersję. O męskiej nie będę się tu wypowiadać.

Zaś damska wersja - podoba mi się. Jest to wesoły, owocowo-piżmowy zapach, właściwie nadaje się bardziej dla nastolatki, dla dziewczyny, niż dla kobiety. Idealny dla kogoś, kto nie ma jeszcze sprecyzowanego gustu, również nadaje się dla dziewczyny, która dopiero zaczyna interesować się perfumami.

Trwałość na kobiecej skórze - z moich obserwacji - wynosi 6-8 h, są to perfumy, które raczej nadają się na cieplejsze pory roku (wiosna, lato, ew. jesień), raczej do założenia w ciągu dnia niż na wieczór.Dobrze sprawdzą się jako zapach do pracy lub do szkoły. Tyle tylko, że prawdopodobieństwo znalezienia w swoim otoczeniu osoby, która będzie pachnieć identycznie, jest niemałe, a przynajmniej tak mi się wydaje...

agusia12321
agusia12321

Otwarcie miłe dla nosa : w porze letniej tuż po prysznicu czyli lekkie, świeże, z lekka orzeźwiające. Gdzie wyraźnie cytrusy zaznaczają swoją obecność.
Z upływem czasu czuję coraz bardziej wanilię, ale syntetyczną i to uczucie już tak bardzo nie podoba mi się. Uważam, że gdyby zrezygnowano z tego składnika zapach byłby naprawdę dobry, a tak pozostaje w moich oczach tylko dobry.

beciak10
beciak10

Przy zakupie swojego flakonika byłam podekscytowana - podchodziłam do nich wiele razy i zawsze mi się podobały. W końcu zamówiłam 100 ml. Mam go już od pół roku i niestety muszę stwierdzić, że zapach mi się znudził; poza tym zmienił się w bardziej słodki. pierwsze pół godziny jest super, orzeźwienie z nutą słodyczy ale potem robi się coraz bardziej i bardziej waniliowo, co niestety mi się nie podoba. Oddałam go w końcu mamie w zamian za naturelle yves rocher :)

Muszę jednak przyznać, że trwałość CK jest dobra, na mamie czuję go praktycznie cały dzień, co nie cieszy mnie zbytnie, bo wanilia prześladuje mnie w domu :D

grudzienszal
grudzienszal

Jestem pod wrażeniem.Zapach jest inny przy porannym użyciu,inny po południu.Ma w sobie jakaś męska nutę...I właśnie ta nuta rano szybko robi się słodka i ciepła,jakby przypalony karmel.Po południowym psiknięciu długo wyczuwa się gorzkawe i właśnie trochę męskie nuty.Takie połączenie może być fajne na lato,ale teraz zimą nieszczególnie.Ogólnie są miłe dla nosa. Nie są niezapomniane,ale są na pewno godne spróbowania.I tylko ten jeden minus - trwałość...Ona pozostawia wiele do życzenia. Zapach utrzymuje się na skórze do 3 godzin od pryśnięcia ,ale to w końcu tylko woda toaletowa!

Roma
Roma

Mialam te wode jakis czas temu, (ok. 5 lat) bardzo mi sie podobala, byla slodka i odrobine swieza, dzieki nutom cytrusomym, ale jednak, ku mej radosci jednak bardziej orientalna, bo wanilia i ambra dodawaly jej slodyczy i gestosci.
Soczysta, mila, ciekawa, zawsze poprawiala mi humor. CK IN2U miala w sobie jakby meska nutke, byc moze tak dziala w kompozycji kaktus i liscie czarnej porzeczki, ale na szczescie zapach ewoluowal (sobie) dalej ku lepszemu.
Dosc bogate i zaskakujace pachnidlo. Musialam, z zalem, rozstac sie z polowa flakonu setki, dzis chetnie bym ponosila.
Nawiasem mowiac, bardzo fajny projekt butli, niezwykle pasujacy do zawartosci.
Z najwieksza radoscia do CK IN2U wroce, bo naprawde bardzo go polubilam. Niedrogie i wciaz do zdobycia. Polecam.

aleksjandrowicz
aleksjandrowicz

In2U jestem wierna już od 5 lat. Dla mnie jest to zapach łamiący wszelkiego rodzaju stereotypy. Kiedy go wącham, za każdym razem przyspiesza mi puls.
Jest dla mnie bardzo optymistycznym, i jednocześnie delikatnie uwodzicielskim zapachem. Idealnym na ciepłe, letnie dni, chociaż zimą też się sprawdza.
Początkowo bardzo wyczuwalne cytrusy, jednak w miarę rozwijania się zapachu na skórze wyczuwam u siebie ambrę i bergamotkę.

perfumeholic88
perfumeholic88

Byłam przekonana, że to zapach męski, bo na mojej skórze tak właśnie się układa. Cytrusy są tu dokładnie takie jak w wielu męskich pachnidłach i to one wraz z wanilią, (która lekko zapach wysładza) są najbardziej wyczuwalne. Inne składniki na mnie nie chcą się ukazać.
Dla mnie In2U to raczej nic specjalnego. Ot, miły zapach na wiosnę i lato, ale żadna rewelacja.

amanda
amanda

Bardzo przyjemne połączenie rześkich cytrusów z lekko cierpkim dodatkiem kaktusowo cyprysowym , przez co zapach nie jest takim bardzo typowym cytrusowym świeżakiem , posiada ciekawy pazurek.
Ja na sobie wyczuwam go nawet po 7 godzinach.
Jedynie przyczepię się do nieporęcznej butelki , mam 100ml. i po prostu wyslizguje się z dłoni podczas próby użycia.

mala9mi
mala9mi

Zacznę od butelki, która jest koszmarna.Ohydny plastik, niedopasowana nakrętka.Po prostu nie.Myślę, że dużo lepiej by wyglądała gdyby nie oblekać jej w ten plastikowy mundurek.

A zapach?Cóz wielkie arcydzieło perfumiarskie to to na pewno nie jest.Ale jest bardzo przyjemnie i słonecznie.Tak, ten zapach kojarzy mi się właśnie z ciepłym, wiosennym słońcem.Jest kwaskowaty od grejpfrutów i lekko słodki od wanilii.Jak dla mnie właśnie bardziej na wiosnę niz na letnie upały-bo troche za słodki.
Trochę sportowy, niezobowiązujący.Do trampek i do sukienki.

Trwałość przeciętna ok 3-4 godzin.

karinawu
karinawu

Poczatkowo denerwowaly mnie,chociaz uwielbiam zapach porzeczki,ktora tu mocno czuje,pozniej olsnilo mnie podobienstwo do Gucci II,ktore tez lubie,nastepnie moj kochany stwierdzil,ze slicznie pachne i polubilam,pewnie na stale zagoszcza na mojej polce.Mega polecam na lato.Zapach mocny,przestrzenny,promienny,owocowy.Zgadzam sie,ze sie nie rozwija,ale zapach jest naprawde swietny.

mangos
mangos

Jak dla mnie, bardzo nietrwałe perfumy. Sam zapach mi odpowiada- delikatny, nieco mleczny, słodkawy. Ale co z tego,jeśli znika po 30 minutach?

lamatka
lamatka

Cytrusowy i słodki. Optymistyczny. Uśmiechnięty grejfrut w cukrowej otoczce polany waniliowym syropem. Nie rozwija się w sposób spektakularny, ale jest trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U for Her marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U for Her marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Jimmy Choo Jimmy Choo Viktor&Rolf Flowerbomb Christian Dior Dior Addict Gucci Gucci Guilty Versace Crystal Noir Lancome La Vie Est Belle Thierry Mugler Alien Essence Absolue Prada Prada Candy Calvin Klein Forbidden Euphoria Calvin Klein Obsession Night Woman Chanel Coco Mademoiselle Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Giorgio Armani Armani Code for Women Moschino Cheap & Chic I Love Love Giorgio Armani Emporio Armani Lei Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Calvin Klein Truth Yves Rocher Neonatura Cocoon Chloe Chloe Eau de Parfum