Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

CK IN2U POP for Him Calvin Klein dla mężczyzn

CK IN2U POP for Him Calvin Klein dla mężczyzn

ozonowy
wodny
CK IN2U POP for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK IN2U POP for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia CK IN2U POP for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

CK IN2U POP for Him marki Calvin Klein to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. CK IN2U POP for Him został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są ogórek, mięta i cytryna; nutami serca są fiołek, neroli i kardamon; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Ogórek Mięta Cytryna

Fiołek Neroli Kardamon

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U POP for Him by Calvin Klein.

CK IN2U POP for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U POP for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U POP for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U POP for Him marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U POP for Him marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Ralph Lauren Polo Black Gant Gant Adventure Bond No 9 Great Jones Antonio Puig Quorum Lobogal Naceo Rouge Lobogal Naceo Vert Jil Sander Jil Sander Pure for Men Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Nez a Nez Figues et Garçons Cartier Roadster Sport D.S. & Durga Juniper