Marki » C » szyprowo - owocowe « Grupy

CK IN2U POP for Her Calvin Klein dla kobiet

CK IN2U POP for Her Calvin Klein dla kobiet

tropikalny
CK IN2U POP for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia CK IN2U POP for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia CK IN2U POP for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

CK IN2U POP for Her marki Calvin Klein to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. CK IN2U POP for Her został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są lima, papaja i cytrusy; nutami serca są kwiat śliwy i jeżyna; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Lima Papaja Cytrusy

Kwiat śliwy Jeżyna

Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U POP for Her by Calvin Klein.

Fizzy Energy

CK IN2U POP for Her Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

Kolor flakonu adekwatny do jego zawartości.
Otworzyłam butelkę i poczułam limę wraz z orzeźwiającymi cytrusami podszyte delikatną, miękką słodyczą (bardzo przyjemne uczucie).
Ogólnie rzec ujmując bardzo interesujące pachnidełko idealnie wpasowujące się w letnie realia;
dają mi łyk świeżości, odrobinę słodyczy , ale nieagresywnej, i nienachalnej.
Sądzę, że panowie również odnaleźliby się w tym zapachu.
Projekcja - pachnie na długość ramion
Trwałość - duża

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U POP for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U POP for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U POP for Her marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U POP for Her marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Agent Provocateur L'Agent Thierry Mugler Womanity Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Oriflame Architect Gres Cabochard Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Avon Jet Femme Holiday Bvlgari Aqva Divina Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Tesori d`Oriente Marrakech Ambra e Zafferano Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Dita Von Teese Erotique Profumum Roma Arso Madonna Truth or Dare Guerlain Guerlain Homme Cerruti Image Woman Parfum d`Empire Cuir Ottoman Pierre Balmain Ambre Gris