Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

CK IN2U Her Collectables Calvin Klein dla kobiet

CK IN2U Her Collectables Calvin Klein dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

CK IN2U Her Collectables marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. CK IN2U Her Collectables został wydany w 2009 roku. CK IN2U Her Collectables stworzyli Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong i Carlos Benaim. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, różowy grejpfrut i liść czerwonej porzeczki; nutami serca są orchidea i kaktus; nutami bazy są ambra, czerwony cedr i wanilia.

Sycylijska bergamotka Różowy grejpfrut Liść czerwonej porzeczki

Orchidea Kaktus

Ambra Czerwony cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U Her Collectables by Calvin Klein.

CK IN2U Her Collectables Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U Her Collectables, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U Her Collectables, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U Her Collectables marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U Her Collectables marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Boucheron Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Bob Mackie Mackie Houbigant Raffinee Arrogance Glamour Mexx Mexx Black for Her Nanette Lepore Nanette essence Love Game Penhaligon`s Night Scented Stock Givenchy Play For Her Intense Frances Denney Interlude Ulric de Varens Indra