Marki » C » « Grupy

CK IN2U Heat for Him Calvin Klein dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

skórzany
CK IN2U Heat for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

CK IN2U Heat for Him marki Calvin Klein to perfumy dla mężczyzn. CK IN2U Heat for Him został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są gruszka i kolendra; nutami serca są ostrokrzew, imbir i korzeń irysa; nutami bazy są brzoza, wetyweria i piżmo.

Gruszka Kolendra

Ostrokrzew Imbir Korzeń irysa

Brzoza Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U Heat for Him by Calvin Klein.

CK IN2U Heat for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U Heat for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U Heat for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U Heat for Him marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U Heat for Him marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Profumum Roma Confetto Jardin de France Extravieille Faconnable Face a Face pour Homme Guess Guess by Marciano for Men Loewe Agua de Loewe El Neotantric Parampara Peepshow Essentially Me Chypre Essentially Me La Joupe Demeter Fragrance Laundromat Tallulah Jane Misae Mazzolari Musk