Marki » C » « Grupy

CK IN2U Heat for Him Calvin Klein dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

skórzany
CK IN2U Heat for Him Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

CK IN2U Heat for Him marki Calvin Klein to perfumy dla mężczyzn. CK IN2U Heat for Him został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są gruszka i kolendra; nutami serca są ostrokrzew, imbir i korzeń irysa; nutami bazy są brzoza, wetyweria i piżmo.

Gruszka Kolendra

Ostrokrzew Imbir Korzeń irysa

Brzoza Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U Heat for Him by Calvin Klein.

CK IN2U Heat for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U Heat for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U Heat for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U Heat for Him marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U Heat for Him marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Him Lucien Lelong Lelong M∙A∙C MAC Creations Hue: Africanimal John Varvatos Rock Volume One Cristiano Fissore Cashmere for Men Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme Demeter Fragrance Jelly Belly Wild Blackberry Peach Cobbler Yves Rocher Kiwi Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum