Marki » C » « Grupy

CK IN2U Heat for Her Calvin Klein dla kobiet

CK IN2U Heat for Her Calvin Klein dla kobiet

CK IN2U Heat for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

CK IN2U Heat for Her marki Calvin Klein to perfumy dla kobiet. CK IN2U Heat for Her został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi czerwona pomarańcza; nutami serca są orchidea, plumeria i imbir; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Czerwona pomarańcza

Orchidea Plumeria Imbir

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U Heat for Her by Calvin Klein.

CK IN2U Heat for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U Heat for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U Heat for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U Heat for Her marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U Heat for Her marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Trussardi Essenza del Tempo Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Royall Fragrances Royall Muske Cartier Santos Eau de Sport Guess Guess by Marciano for Men Diesel Fuel For Life She Summer Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian Madonna Nudes 1979 Sparkle Jeanne Arthes Boum Honey