Marki » C » « Grupy

CK IN2U Heat for Her Calvin Klein dla kobiet

CK IN2U Heat for Her Calvin Klein dla kobiet

CK IN2U Heat for Her Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

CK IN2U Heat for Her marki Calvin Klein to perfumy dla kobiet. CK IN2U Heat for Her został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi czerwona pomarańcza; nutami serca są orchidea, plumeria i imbir; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Czerwona pomarańcza

Orchidea Plumeria Imbir

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CK IN2U Heat for Her by Calvin Klein.

CK IN2U Heat for Her Recenzje Perfum

CK IN2U Heat for Her by Calvin Klein 3.33 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein CK IN2U Heat for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein CK IN2U Heat for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CK IN2U Heat for Her marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CK IN2U Heat for Her marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Thierry Mugler Le Parfum Sergio Tacchini Stile Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit s.Oliver Casual Men Diesel Fuel For Life She Summer Ulrich Lang Nightscape Otto Kern Spring Edition Woman Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Andrea Maack Smart