Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Ozio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn

Ozio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn

Ozio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ozio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ozio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ozio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ozio marki Cale Fragranze d’Autore to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ozio został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są rezeda i mastyks; nutami serca są irys, piwonia, pieprz i owoc muszkatołowca; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Rezeda Mastyks

Irys Piwonia Pieprz Owoc muszkatołowca

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ozio by Cale Fragranze d’Autore.

Ozio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cale Fragranze d’Autore Ozio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cale Fragranze d’Autore Ozio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ozio marki Cale Fragranze d’Autore. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ozio marki Cale Fragranze d’Autore reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Celine Celine Sensual Summer Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Ralph Lauren Safari Alfred Sung Paradise Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Jardin de France Hassana Caswell Massey Newport Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Hugh Parsons 99 Regent Street Nautica Nautica Woman