Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Allegro con Brio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn

Allegro con Brio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
lekko korzenny
Allegro con Brio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Allegro con Brio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Allegro con Brio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Allegro con Brio Cale Fragranze d’Autore dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Allegro con Brio marki Cale Fragranze d’Autore to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Allegro con Brio został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są geranium, dzięgiel i szałwia muszkatołowa; nutami serca są goździk (przyprawa), kolendra, róża i konwalia; nutami bazy są paczula, fasolka tonka i piżmo.

Geranium Dzięgiel Szałwia muszkatołowa

Goździk (przyprawa) Kolendra Róża Konwalia

Paczula Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allegro con Brio by Cale Fragranze d’Autore.

New Tradition

Allegro con Brio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allegro con Brio marki Cale Fragranze d’Autore. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allegro con Brio marki Cale Fragranze d’Autore reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Givenchy Into the Blue CB I Hate Perfume I am a Dandelion Benetton Benetton Sport Women Benetton B. Clean Energy Frapin Esprit de Fleurs Avon Wish of Luck Molinard Les Fleurs: Rose Masaki Matsushima Mintea Nicolas Danila European Gardens Vicky Tiel Originale Michael Storer Genvieve Florascent Aqua Aromatica The Vert