Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cafe South Beach Cafe Parfums dla kobiet

Cafe South Beach Cafe Parfums dla kobiet

tropikalny

Cafe South Beach marki Cafe Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cafe South Beach został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pomarańcza, ananas, marakuja i grejpfrut; nutami serca są piwonia, magnolia, fiołek, malina i gardenia tahitańska; nutami bazy są mirt, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Ananas Marakuja Grejpfrut

Piwonia Magnolia Fiołek Malina Gardenia tahitańska

Mirt Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe South Beach by Cafe Parfums.

Cafe South Beach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe South Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe South Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe South Beach marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe South Beach marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Ralph Lauren Ralph Rocks Escada Island Kiss Givenchy Oblique Play Oilily Muse Lanvin Jeanne Lanvin Teo Cabanel Meloe Les Nereides Musc de Java Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Eisenberg Rouge & Noir Esprit Celebration Happy Vibes for Her Xerjoff Lua