Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cafe Men Cafe Parfums dla mężczyzn

Cafe Men Cafe Parfums dla mężczyzn

Cafe Men marki Cafe Parfums to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cafe Men został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bergia. Nutami głowy są jabłko i pomarańcza; nutami serca są estragon i lawenda; nutami bazy są cedr i drzewo sandałowe.

Jabłko Pomarańcza

Estragon Lawenda

Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe Men by Cafe Parfums.

Cafe Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe Men marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe Men marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lalique Encre Noire Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone O Boticario Zaad Byblos Byblos Man Weil So Weil Le Labo Bergamote 22 Avon Avon Jet Homme O Boticario Vetiver Brasil Caron Le 3` Homme de Caron Roxana Illuminated Perfume Q CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 Nicolai Parfumeur Createur Baladin