Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cafe-Cafe pour Homme Cafe Parfums dla mężczyzn

Cafe-Cafe pour Homme Cafe Parfums dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

Cafe-Cafe pour Homme marki Cafe Parfums to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cafe-Cafe pour Homme został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arturetto Landi. Nutami głowy są bergamotka, aldehydy, cytrusy, lima i tangeryna; nutami serca są lawenda i drzewo sandałowe; nutami bazy są mech dębowy, piżmo i cedr.

Bergamotka Aldehydy Cytrusy Lima Tangeryna

Lawenda Drzewo sandałowe

mech dębowy Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe-Cafe pour Homme by Cafe Parfums.

Cafe-Cafe pour Homme Recenzje Perfum

Cafe-Cafe pour Homme by Cafe Parfums 2.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe-Cafe pour Homme marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe-Cafe pour Homme marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ella Mikao Yujin Sting Roccobarocco Mouse Cologne Guerlain Guerlain Homme Lobogal Naceo Rouge Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Canali Winter Tale Special Edition Fred Hayman Touch Sport Ted Baker Skinwear Chanel Bleu de Chanel Remy Latour Cigar Commander Florascent Aqua Colonia Du Soleil