Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cafe-Cafe pour Homme Cafe Parfums dla mężczyzn

Cafe-Cafe pour Homme Cafe Parfums dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

Cafe-Cafe pour Homme marki Cafe Parfums to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cafe-Cafe pour Homme został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arturetto Landi. Nutami głowy są bergamotka, aldehydy, cytrusy, lima i tangeryna; nutami serca są lawenda i drzewo sandałowe; nutami bazy są mech dębowy, piżmo i cedr.

Bergamotka Aldehydy Cytrusy Lima Tangeryna

Lawenda Drzewo sandałowe

mech dębowy Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe-Cafe pour Homme by Cafe Parfums.

Cafe-Cafe pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe-Cafe pour Homme marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe-Cafe pour Homme marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Jil Sander Jil Sander Man Ella Mikao Yujin Pour Homme Acca Kappa Cedro Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Montale Crystal Aoud Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Atelier Cologne Oolang Infini Roja Dove Diaghilev Strange Invisible Perfumes Atlantic