Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums dla mężczyzn

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums dla mężczyzn

Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Cafe-Cafe Puro został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bergia. Nutami głowy są liść gruszy, dzięgiel, grejpfrut i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, geranium i kardamon; nutami bazy są ambra i piżmo.

Liść gruszy Dzięgiel Grejpfrut Cytryna

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Geranium Kardamon

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums.

Cafe-Cafe Puro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Annayake Annayake Pour Lui Carolina Herrera Herrera For Men Chanel Egoiste Platinum Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Escentric Molecules Molecule 01 Amouage Reflection Man Amouage Silver Cologne Al-Rehab Silver Etienne Aigner Aigner White Man L`Erbolario Acqua di Profumo al Muschio Bianco Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver Galimard Rencontre