Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums dla kobiet

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy

Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cafe-Cafe Puro został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i cytryna; nutami serca są nagietek, zielone jabłko, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Pomarańcza Mandarynka Cytryna

Nagietek Zielone Jabłko Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums.

Cafe-Cafe Puro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Game Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Mexx Mexx XX Wild Jacadi Jacadi Mademoiselle Royal Doulton Doulton Juventus 1897 Woman Esprit Celebration for Her Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Victoria`s Secret Sweet Temptation Jeanne Arthes Boum Rituals No. 04 Violet & White Lily