Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums dla kobiet

Cafe-Cafe Puro Cafe Parfums dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy

Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cafe-Cafe Puro został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i cytryna; nutami serca są nagietek, zielone jabłko, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Pomarańcza Mandarynka Cytryna

Nagietek Zielone Jabłko Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe-Cafe Puro by Cafe Parfums.

Cafe-Cafe Puro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe-Cafe Puro marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Stylessence Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Oriflame Volare Spring Flower Parfum Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Byredo Pulp Jessica McClintock Silk Ribbons Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Fiorucci Glittery Love & Toast Honey Nectar Marc de la Morandiere Thiara InStyle Sex In The City Love Lacoste Joy of Pink