Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Cafe-Cafe Adventure Cafe Parfums dla kobiet

Cafe-Cafe Adventure Cafe Parfums dla kobiet

Miałem: 1

Cafe-Cafe Adventure marki Cafe Parfums to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Cafe-Cafe Adventure został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są jaśmin i róża; nutami serca są brzoskwinia, konwalia, cedr, hiacynt i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Jaśmin Róża

Brzoskwinia Konwalia Cedr Hiacynt Fiołek

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe-Cafe Adventure by Cafe Parfums.

Envy

Cafe-Cafe Adventure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe-Cafe Adventure marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe-Cafe Adventure marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
La Perla Charme Shiseido Zen L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Marina Marinof Reve Boheme Trance Essence Hail Merri Agent Provocateur Diamond Dust Edition Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Apothia Pearl LR Desperate Housewives Susan Maison Martin Margiela (untitled) Oriflame Volare Wisteria