Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Cafe-Cafe Adventure Cafe Parfums dla kobiet

Cafe-Cafe Adventure Cafe Parfums dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Cafe-Cafe Adventure marki Cafe Parfums to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Cafe-Cafe Adventure został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są jaśmin i róża; nutami serca są brzoskwinia, konwalia, cedr, hiacynt i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Jaśmin Róża

Brzoskwinia Konwalia Cedr Hiacynt Fiołek

Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe-Cafe Adventure by Cafe Parfums.

Envy

Cafe-Cafe Adventure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe-Cafe Adventure marki Cafe Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe-Cafe Adventure marki Cafe Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Carolina Herrera 212 Estée Lauder Intuition Jette Joop Jette Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Max Mara Kashmina Touch Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Pink Room Parfum Pour Toi Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Tom Ford White Musk Collection Musk Pure LR Heidi Klum Dreams