Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Caesars Woman Goddess Caesars World dla kobiet

Caesars Woman Goddess Caesars World dla kobiet

Caesars Woman Goddess marki Caesars World to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, zielone jabłko i Śliwka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, frezja i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i fasolka tonka.

Gałka muszkatołowa Zielone jabłko Śliwka

Jaśmin Ylang-ylang Frezja Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caesars Woman Goddess by Caesars World.

Caesars Woman Goddess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caesars World Caesars Woman Goddess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caesars World Caesars Woman Goddess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caesars Woman Goddess marki Caesars World. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caesars Woman Goddess marki Caesars World reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Van Cleef Versace Versus Donna Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Bath and Body Works Enchanted Orchid Ellen Tracy Linda Allard Histoires de Parfums 1804 Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Germaine Monteil Galore Paul Sebastian Design Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Rasasi Sharina