Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Caesars Woman Goddess Caesars World dla kobiet

Caesars Woman Goddess Caesars World dla kobiet

Caesars Woman Goddess marki Caesars World to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, zielone jabłko i Śliwka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, frezja i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i fasolka tonka.

Gałka muszkatołowa Zielone jabłko Śliwka

Jaśmin Ylang-ylang Frezja Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caesars Woman Goddess by Caesars World.

Caesars Woman Goddess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caesars World Caesars Woman Goddess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caesars World Caesars Woman Goddess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caesars Woman Goddess marki Caesars World. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caesars Woman Goddess marki Caesars World reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Tuscany Per Donna Stella McCartney Stella in Two Amber Judith Leiber Leiber Avon Passion Dance Banana Republic Rosewood Jean Paul Gaultier Classique Prestige M. Micallef Note Ambree Aubusson Desirade Vero Profumo rubj Adidas Adidas Sensual Instinct Police Police Passion Jeanne Arthes Arome Arthes