Marki » C » szyprowe « Grupy

Caesars Man Caesars World dla mężczyzn

Caesars Man Caesars World dla mężczyzn

Mam: 5 Chcę: 1

Caesars Man marki Caesars World to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka i werbena cytrynowa; nutami serca są lawenda, geranium i jodła; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i ambra.

Rozmaryn Bergamotka Werbena cytrynowa

Lawenda Geranium Jodła

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caesars Man by Caesars World.

Drakkar Noir
Dakar

Caesars Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caesars World Caesars Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caesars World Caesars Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caesars Man marki Caesars World. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caesars Man marki Caesars World reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Byblos Blu Happy Hour Guerlain Cherry Blossom Glittering Revlon Flair Serge Lutens Muscs Koublai Khan Penhaligon`s Quercus Geo. F. Trumper Curzon Cologne Liz Claiborne Claiborne for Men biehl parfumkunstwerke mb02 Gucci Gucci Pour Homme Lancome Trophee Creed Vintage Tabarome Pierre Cardin Cardin