Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Scarlett Cacharel dla kobiet

Scarlett Cacharel dla kobiet

miodowy
Scarlett Cacharel dla kobiet Zdjęcia Scarlett Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Scarlett marki Cacharel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Scarlett został wydany w 2009 roku. Scarlett stworzyli Honorine Blanc, Olivier Cresp i Alberto Morillas. Nutami głowy są cytryna amalfi, herbata i gruszka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i wiciokrzew; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i biały miód.

Cytryna Amalfi Herbata Gruszka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wiciokrzew

Piżmo Drzewo sandałowe Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scarlett by Cacharel.

Catch...Me
L'Amour

Scarlett Recenzje Perfum

Nika0503
Nika0503

Zapach bardzo poprawny , połączenie przyjemne herbaciano-gruszkowe z nutami jaśminu i miodu.
Zapach ładny, ale nie jest powalający , czegoś jakby mu brakowało ;-)

Magda14012
Magda14012

Flakon wygląda jak torcik udekorowany marcepanem albo koronkowa robótka. I to mnie uwiodło. Sam zapach owocowo kwiatowy. Początek delikatny herbaciany. Soczysta dojrzała gruszka, dosłodzona miodem. Potem kwiat pomarańczy i ogon jaśminu ciągną się za mną.
Niby wszystko w porządku, ale szybko mnie znudził. Jest poprawny, ładny, nic więcej. Powędrował do mamy, nie tęsknię za nim

Aelka
Aelka

fajny,optymistyczny, uzywalam go przez jakis czas, herbata , gruszka i miod sa wyraznie wyczuwalne, bardzo ciekawa kompozycja. Co z tego, jesli zaczął mnie dręczyć po jakimś czasie. mam prawie pełny flakon 80 ml , tak że zapraszam jesli ktoś kocha Scarlett. Flakon jest przecudny!

agusia12321
agusia12321

Niesamowicie przyjemny dla nosa i otoczenia.
Wyśmienicie i zręcznie skomponowane składniki dają efekt
damskiego niezobowiązującego zapachu, który jest mile widziany w letni poranek przy śniadaniu.
Jestem fanką miodu wkomponowanego czy to w potrawę czy też w pachnidło.
Dlatego też bardzo ucieszyłam się kiedy zauważyłam, że składnik ten obecny jest w Scarlett.
Zawsze kiedy widzę w perfumach miód, jaśmin i gruszkę to mam pewność, iż pachnidło mnie nie zawiedzie.
Projekcja i trwałość bardzo dobre, ale zaznaczam, iż jest to moja subiektywna ocena zważywszy na fakt, że moja skóra jest bdb nośnikiem perfum.

kadanka
kadanka

przyjemny zapach na lato, nawet to bardzo upalne. jest bardzo słodki, ale tez bardzo delikatny -dlatego nie zemdli nas w upał:) slodycz miodowo-owocowa jest zrownowazona wiciokrzewem i odrobina herbacianej nuty-ja w kazdym razie zbyt wiele herbaty tu nie czuje moze ona odpowiada po prostu za wydelikacenie slodkich nut? zapach jest raczej bliskoskorny i niestety bardzo szybko ulatniajacy sie - mam probke EDT kupiona na iperfumy. mily i dziewczęcy w odbiorze. moglaby nimi pachniec jakas wspolczesna szesnastoletnia scarlett podczas niedzielnego obiadu w ogrodzie:) wakacje, lenistwo, książka, ogrod, jakas beza z owocami i bita smietana - z tym mi sie kojarzy "Scarlett" no i jeszcze buteleczka - male dzielo sztuki jak dla mnie (jak wszystkie cacharele, na czele z edenem i loulou). wlasnie ta buteleczka i korek najbardziej kojarza mi sie z powiesciowa Scarlett i slodko-upiornym klimatem Poludnia Stanow XIX wieku...

amanda
amanda

Od początku dominuje sporo słodyczy. Słodyczy gruszki połączonej z miodem, plus do tego jaśminowe gałązki.
Cytryna nieco studzi ten słodki zapał,dodaje świeżego akcentu,wiosennej lżejszej aury.
Nie są porywające,zapadające w pamięć. Taki przyjemny zapach jakich tysiące.
Nie są perfumami do ,których chciałoby się specjalnie powracać co jakiś czas,choć to i kwestia gustu i tego czego oczekujemy i co preferujemy.
Gdybym je miała pewnie używałabym z przyjemnością,ale bez szczególnego uwielbienia.

EJo
EJo

Przetestowałam, mając nadzieję - choć w części - na odzwierciedlenie buntowniczego charakteru panny O'Hara. Może i za duże miałam oczekiwania, żaden "coup de foudre" się nie zdarzył. Dla mnie zapach jest poprawny, kwietno - herbaciana mieszanka, dość ładna lecz zupełnie nie wyróżniająca się z tłumu innych. Kompletnie niepodobna do Scarlett zatem, jak wszyscy wiedzą ; )

Nie zrobił na mnie większego wrażenia, śmiem twierdzić nawet, że tak piękną nazwę można było wykorzystać lepiej ;)

patetico
patetico

"Pani nie jest damą. Nie wyrzucam tego Pani. Damy mnie nie pociągają(...)" - powiedział Rhett Butler do Scarlett O'Hary.
Perfumy Cacharela, które ponoć swoją nazwę wzięły od imienia krnąbrnej bohaterki "Przeminęło z wiatrem" rzeczywiście dla damy nie są do końca odpowiednie.
Uroku i czaru mają jednak pod dostatkiem.
Są bardzo naturalne, przejrzyste i radosne.
Otwarcie sympatyczne i gościnne, króluje pięknie odtworzona, świeżo zaparzona herbata z kroplą cytryny. Na talerzyku leży pokrojona gruszka dopiero zerwana, dojrzała w słońcu i ociekająca sokiem.
Ten wstęp do zaproszenie do nastrojowego ogrodu na południu Stanów, tu nasuwa mi się oczywiście Georgia, skąd Scarlett pochodziła.
Może jako córka plantatora powinna pachnieć kwiatem bawełny, jednak zaprasza nas na spacer alejkami pełnymi kwitnących krzewów.
To jaśmin, kwiaty pomarańczy i w końcu król i sedno tego zapachu - wiciokrzew, zwany lonicerą lub potocznie i nieco romantycznie kapryfolium.
Jego piękny miodowo-herbaciano-winoroślowy aromat jest tu nutą przewodnią i trwa do końca zapachu.
Jest to ten sam wiciokrzew, który tak mocno czuć w zapachu Beyond Paradise Estee Lauder, faktycznie rajski i niepodobny do innego.
Wzmocniony w bazie piżmem, drzewem sandałowym i dodatkowo sporą dawką miodu brzmi unikalnie i kobieco nie dając się przytłoczyć innym składnikom.
Kiedy mam na sobie te perfumy, potrafię sobie wyobrazić szelest sukni Scarlett w ogrodowych alejkach, ale też inne klimaty południa USA - nowoorleańskie ulice wypełnione jazzem, jak to w Luizjanie, kiedy zakwitają dorodne bugenwille, aceny i inne piękne krzewy, a przede wszystkim wiciokrzew właśnie.
Jest dźwięcznie, słodko, upojnie i kolorowo.
I wierzę Miłoszowi, który napisał będąc na Florydzie: "Kolibry przystawały nad kwiatem kapryfolium. Nie było na ziemi rzeczy, którą chciałbym mieć (...)"
Chyba się rozmarzyłam...
I to wszystko dzięki perfumom, zresztą niedocenionym.
Uważam, że są piękne, będą świetne na lato.
Zapach jaśminu, kwiatu pomarańczy i miodowego nektaru przywodzi na myśl podobny typ - Flora Nymphea Guerlaina, jednak główny akord jest tu zupełnie inny.
Typ wyjątkowo kwiatowo-miodowo-herbaciano-drzewny.
Doskonała trwałość i projekcja.
Polecam tym, którzy szukają wyraźnej nuty wiciokrzewu:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Scarlett, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Scarlett, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scarlett marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scarlett marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Burberry London Thierry Mugler Alien Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Alien Essence Absolue Moschino Cheap & Chic I Love Love Estée Lauder Sensuous Noir Fendi Fendi Theorema Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher Neonatura Cocoon Ginestet Botrytis Christian Dior Dior Addict Halloween Halloween Donna Karan DKNY Delicious Night Christian Dior Midnight Poison Moschino Couture! Yves Rocher Moment de Bonheur Christian Dior Pure Poison Yves Rocher Ode à l'amour Burberry The Beat