Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Noa L`Eau de Parfum Cacharel dla kobiet

Noa L`Eau de Parfum Cacharel dla kobiet

Noa L`Eau de Parfum Cacharel dla kobiet Zdjęcia Noa L`Eau de Parfum Cacharel dla kobiet Zdjęcia Noa L`Eau de Parfum Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Noa L`Eau de Parfum marki Cacharel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Noa L`Eau de Parfum został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są Śliwka, frezja i brzoskwinia; nutami serca są piwonia, drzewo sandałowe, mech dębowy i róża; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, paczula, cedr i białe piżmo.

Śliwka Frezja Brzoskwinia

Piwonia Drzewo sandałowe mech dębowy Róża

Irys Drzewo sandałowe Paczula Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noa L`Eau de Parfum by Cacharel.

Noa L`Eau de Parfum Recenzje Perfum

Noa L`Eau de Parfum by Cacharel 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Noa L`Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Noa L`Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noa L`Eau de Parfum marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noa L`Eau de Parfum marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Al-Rehab Balkis Vivienne Westwood Anglomania Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Revlon Charlie Red Jasper Conran Mistress Essentially Me White Blooms Fiorucci Amore 14 Red D.S. & Durga My Indian Childhood Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Oriflame Midnight Pearl Anya`s Garden Kewdra