Marki » C » kwiatowe « Grupy

Noa Fleur Cacharel dla kobiet

Noa Fleur Cacharel dla kobiet

Noa Fleur Cacharel dla kobiet Zdjęcia Noa Fleur Cacharel dla kobiet Zdjęcia Noa Fleur Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Noa Fleur marki Cacharel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Noa Fleur został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, nuty zielone i ekstrakt z kolendry; nutami serca są gałka muszkatołowa, hibiskus, kawa, piwonia i róża bułgarska; nutami bazy są piwonia, benzoes i białe piżmo.

Liść czarnej porzeczki Nuty zielone Ekstrakt z kolendry

Gałka muszkatołowa Hibiskus Kawa Piwonia Róża bułgarska

Piwonia Benzoes Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noa Fleur by Cacharel.

Bright Crystal

Noa Fleur Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Nikt ich nie opisał? To ja znacznę :)
Noa Fleur to przede wszystkim piwonia. Bardzo soczysta, z zielonymi listkami, rosnąca w ogrodzie. Właśnie skończył padać deszcz i kwiaty aż uginają się od ciężaru kropel. Pierwsze promienie słońca tworzą barwne refleksy w kroplach zatrzymanych przez rośliny.
Te perfumy mają w sobie coś tak delikatnego, co nieodłącznie kojarzy mi się z eteryczną kobietą.
Nie wyczuwam żadnych przypraw, kolendry i gałki muszkatołowej nie ma nawet jak na lekarstwo.
Są pięknie, kwiatowo-wodne. Budzą mój zachwyt.

Noa Fleur by Cacharel 3.00 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Noa Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Noa Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noa Fleur marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noa Fleur marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Lancome Poeme Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Givenchy Dahlia Noir Guerlain Eau de Shalimar Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Givenchy Organza Indecence Guerlain Idylle Eau de toilette Bvlgari Rose Essentielle L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Christian Dior Dolce Vita Yves Saint Laurent Belle d`Opium Donna Karan Pure DKNY Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Burberry My Burberry Estée Lauder Pleasures Cartier Must II Yves Rocher Moment de Bonheur Paloma Picasso Paloma Picasso Eau de Toilette Cartier Must de Cartier Gold