Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Noa Dream Cacharel dla kobiet

Noa Dream Cacharel dla kobiet

Noa Dream Cacharel dla kobiet Zdjęcia Noa Dream Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Noa Dream marki Cacharel to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Noa Dream został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są yuzu, liczi i pieprz; nutami serca są gardenia, jaśmin i brzoskwinia; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i paczula.

Yuzu Liczi Pieprz

Gardenia Jaśmin Brzoskwinia

Ambra Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noa Dream by Cacharel.

Noa

Noa Dream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Noa Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Noa Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noa Dream marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noa Dream marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dune Estée Lauder Sensuous Noir Clarins Eau des Jardins Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez L'Eau For Her Tom Ford Noir de Noir Diptyque Tam Dao Tom Ford Velvet Orchid Hermes Le Jardin de Monsieur Li Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Christian Dior Diorella Jil Sander Simply Jil Sander Yves Rocher Neonatura Cocoon Chanel Allure eau de parfum Calvin Klein Truth DSQUARED² Intense He Wood Burberry Burberry Sport for Women Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Christian Dior J`Adore Voile de Parfum Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise