Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Nemo Cacharel dla mężczyzn

Nemo Cacharel dla mężczyzn

skórzany
Nemo Cacharel dla mężczyzn Zdjęcia Nemo Cacharel dla mężczyzn Zdjęcia Nemo Cacharel dla mężczyzn Zdjęcia

Nemo marki Cacharel to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nemo został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, lawenda, pieprz betelowy i kardamon; nutami serca są labdanum, goździk (roślina), jaśmin, kminek i geranium; nutami bazy są skóra, paczula, cedr i wanilia.

Gałka muszkatołowa Lawenda Pieprz betelowy Kardamon

Labdanum Goździk (roślina) Jaśmin Kminek Geranium

Skóra Paczula Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nemo by Cacharel.

Nemo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Nemo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Nemo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nemo marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nemo marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Kenzo Air Bvlgari Black Viktor&Rolf Antidote Hermes Terre d'Hermes Christian Lacroix Tumulte pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin John Galliano John Galliano Giorgio Armani Mania Thierry Mugler A*Men Bentley Bentley For Men Absolute Amouage Amouage Epic Man Bvlgari Bvlgari Man Oriflame Architect Paco Rabanne Black XS Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme