Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Mam: 21 Miałem: 31 Chcę: 19 Ukochany zapach: 1

migdałowy
wiśniowy
orzechowy
Gloria Cacharel dla kobiet Zdjęcia Gloria Cacharel dla kobiet Zdjęcia Gloria Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Gloria marki Cacharel to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Gloria został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są ambra, amaretto, hibiskus i róża bułgarska; nutami serca są biały pieprz, ambra, wanilia i białe kwiaty; nutami bazy są fasolka tonka, migdał, wiśnia, cedr i styraks.

Ambra Amaretto Hibiskus Róża bułgarska

Biały pieprz Ambra Wanilia Białe kwiaty

Fasolka tonka Migdał Wiśnia Cedr Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gloria by Cacharel.

Tulaytulah
Amber Romance

Gloria Recenzje Perfum

Naanakov
Naanakov

Tak pachnie dobro.

Na początku jest amaretto. Ale tylko przez chwilę. Później zapach znacznie się wysładza, do głosu dochodzi wanilia, odrobinka pieprzu i delikatne, kwiatowe nuty. Całość jest dość spójna, słodka, miękka...i tyle. Nic więcej nie można o niej powiedzieć, poza tym, że jest całkiem trwała, dość dobrze wyczuwalna i zamknięta w pięknym, prostym flakonie - to kompozycja prosta i przejrzysta, raczej jednostajna, bez zwrotów akcji i olkaforycznych sensacji. Lecz mimo to, Gloria jest po prostu...bajecznie piękna. Ileż określeń ciśnie mi się na usta gdy ją wącham: czułość, ciepło, delikatność, niewinność, słodycz...kobiecość. Tak pachnie kobieta o czystym, dobrym sercu. Tak mogłaby pachnieć Sonia ze "Zbrodni i kary".
Przypomina mi Cinemę, ale jest bardziej charakterna, ciut chropowata w porównaniu z nią, mniej waniliowa i trochę słodsza...gdybym miała wybór - wybrałabym Glorię.
Ale nie mam. Cacharel sp...artolił sprawę i Glorię wycofał. Wielka szkoda...

MaJa007
MaJa007

Gloria...jeden z moich pierwszych,drozszych zapachow-zupelnie inny,nietuzinkowy,uzalezniajacy...Moj nos nie wyczuwa nawet polowy podanych skladnikow,ale wystarczajaco tyle,by sie w nim zatracic.Jest wyrazne amaretto w otwarciu,dalej stoja tonka ,wanilia i bardzo wyrazny migdal.Calosc tworzy smakowita slodycz choc nie ulepkowata,mimo ze zapach jest lekki to jednoczesnie posiada jakas glebie.Lacze sie solidarnie w smutku po jednym z piekniejszych i bezmyslnie wycofanych zapachow.

Espena
Espena

To były moje jedne z pierwszych perfum
z górnej półki i jedne z ulubionych.
Najpierw miałam miniaturę, później
dwa flakony, a gdy chciałam znowu
kupić, to się okazało, że już ich
nie produkują :(. Wielka szkoda,
ponieważ zapach był wybitnie smakowy,
jednocześnie nie dusił, dobrze
się trzymał i rozwijał. Cóż, kolejny
z ulubionych do odstawki :/.

Agatka - nie wiem, po ile teraz
sprzedają Glorię, ale kiedyś widziałam
za 700 zł i się przeraziłam :/.
Taka bogata nie jestem, a i zdesperowana
też nie :P.

agatka
agatka

Coś pięknego każdy mężczyzna był pod wrażeniem zapachu GLORII.Zapach dzięki któremu poczułam naprawdę ze jestem KOBIETA przez duuże K.Kocham ten zapach,uwiodłam nim mego wspaniałego męża i po mimo wysokiej ceny kupie te perfumy jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze ra.........

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Gloria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Gloria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gloria marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gloria marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Dolce Vita Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dune Thierry Mugler Innocent Yves Rocher Neonatura Cocoon Kenzo Flower by Kenzo Oriental Christian Dior Midnight Poison Yves Rocher Nature Millenaire Priscilla Presley Indian Summer Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Estée Lauder Sensuous Noir L`Artisan Parfumeur Tea for Two Christian Dior Hypnotic Poison Guerlain L'Heure Bleue Donna Karan Black Cashmere Kenzo Le Monde Est Beau