Marki » C » kwiatowe « Grupy

Catch...Me Cacharel dla kobiet

Catch...Me Cacharel dla kobiet

migdałowy
Catch...Me Cacharel dla kobiet Zdjęcia Catch...Me Cacharel dla kobiet Zdjęcia Catch...Me Cacharel dla kobiet Zdjęcia Catch...Me Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Catch...Me marki Cacharel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Catch...Me został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są włoska mandarynka i petitgrain; nutami serca są włoski jaśmin i kwiat tunezyjskiej pomarańczy; nutami bazy są mleko migdałowe, ambra i nuty drzewne.

Włoska mandarynka Petitgrain

Włoski jaśmin Kwiat tunezyjskiej pomarańczy

Mleko migdałowe Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Catch...Me by Cacharel.

Scarlett
Jasmin Noir
Fleur Cherie
Red Door Aura
Alien

Catch...Me Recenzje Perfum

M.Lola
M.Lola

Na początku pięknie. Niestety po godzinie zaczyna drażnić i przeszywać okropny zapach migdału, który według mnie wszystko psuje. Być może to ja mam problem - męczą mnie słodko-mdłe wonie.
Używałam przez 3 dni, kilka osób pytało czym tak ładnie pachnę. Niestety dla mnie nuta mleka migdałowego jest nie do wytrzymania. Gdyby nie to - kto wie, kto wie :)

chjena
chjena

Flakonik to psikus, figlarny, rozbielony fiolecik z bąbelkami zamiast korka, kojarzy mi się z zabawowym bąkiem do kręcenia, ale co ma wspólnego z zapachem?

Bo zapach nie jest dziecinny, o nie, z pewnością jest niewinny i świeży, ale jednocześnie całkiem spokojny i czysty, jak kwietniowa czwarta nad ranem. Migdały zmiażdżone i odsączone, więc wyszło mleko, do tego młodziutki jaśmin jeszcze w pąkach, ciut gorzkawy petitgrain, ciepłe nuty ambrowe i drzewne. Biel i cisza. Szklanka letniego mleka wypita pod jaśniutką brzozą.

Dużo tu romantycznych akcentów sprzed wieku, bliskości natury i bezpieczeństwa. Osobiście preferuję bardziej określone zapachy, bezczelne i z pazurem, ale nie sposób Catch... me odmówić statecznego uroku.

amanda
amanda

Zadowolenie z nich znajdą osoby lubiące kwiaty ze słodyczami.
Niekoniecznie będą to czekoladki,pralinki i inne dogadzacze podniebienia,natomiast odnajdziemy słodycz mleczno mgdałowo waniliową. Taką delikatniejszą kremową.
Jest ona dobrze połączona z białymi kwiatami.
Nie trzeba obawiać się ich intensywności,nie mają tu takiej mocy.
Zapach raczej mało popularny,ale wart uwagi.
Z typu raczej spokojnych bezpiecznych kwiatowców.
Lecz nie poprawnych nudziarzy,bo tam gdzie jaśmin,kwiat pomarańczy ,nudno przecież być nie może.
Powiem,że wspaniale usadawiają się na skórze miękko i puszyście.

vertigo
vertigo

Bardzo przyjemna i jednocześnie generyczna kompozycja. Typowy nowoczesny białokwiatowiec, z intensywnym kwiatem pomarańczy i trochę mniej intensywnym jaśminem oraz nutami słodkich cytrusów. Przypomina po trochu Code od Armaniego, Fleur Cherie od L'Occitane, Miss Dior Cherie L'Eau od Diora, Elie Saab Le Parfum oraz koleżankę Scarlett z tego samego domu perfumeryjnego.

Plus za miłe, cieliste i ciepłe nuty bazy, i że w ogóle tą bazę posiada.
Buteleczka słodka, bardzo dziecinna.

Catch...Me by Cacharel 3.50 out of 5 based on 27 ratings and 4 user reviews

Cacharel Catch Me Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
78.00 USD
Cacharel Catch Me Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz
Cacharel Catch Me Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Catch...Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Catch...Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Catch...Me marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Catch...Me marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Hermes Elixir des Merveilles Estée Lauder Sensuous Noir Balenciaga Rosabotanica Yves Rocher Neonatura Cocoon Elie Saab L'Eau Couture Halle Berry Halle Priscilla Presley Indian Summer Givenchy Amarige Yves Rocher Moment de Bonheur Chanel Coco Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Yves Saint Laurent Manifesto Christian Dior Hypnotic Poison Serge Lutens Gris Clair Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Coty Vanilla Fields Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Laura Biagiotti Roma Thierry Mugler Angel Eau de Toilette