Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Cacharel Pour Homme Cacharel dla mężczyzn

Cacharel Pour Homme Cacharel dla mężczyzn

Cacharel Pour Homme Cacharel dla mężczyzn Zdjęcia

Cacharel Pour Homme marki Cacharel to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Cacharel Pour Homme został wydany w 1981 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Goupy. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, lawenda, szałwia muszkatołowa i bergamotka; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, konwalia i geranium; nutami bazy są jodła, ambra, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, cedr i wetyweria.

Gałka muszkatołowa Lawenda Szałwia muszkatołowa Bergamotka

Cyklamen Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Geranium

Jodła Ambra Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cacharel Pour Homme by Cacharel.

Loewe 7
Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa
L'Eau du Gouverneur
Castile
Massimo Dutti

Cacharel Pour Homme Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Cacharel Pour Homme poznałam lata swietlne temu w dość ciekawych "warunkach przyrody" a mianowicie w konsulacie włoskim w Berlinie - wtedy Zachodnim jeszcze, załatwiając wizę do Włoch - nie nie pomyliliście się: WIZE do Włoch :). Konsulat znajdował się w pobliżu Reichstagu, który okalały wielgachne pola i nieużytki zaś przed samym Reichstagiem na zielonych połaciach trawy koczowały cygańskie karawany czyli ogromne białe przyczepy campingowe.
Czekając w konsulacie na załatwienie wizy nawiązałam rozmowę z pewnym mężczyzną, który kompletnie nie był w moim typie ale pachniał OBŁĘDNIE! Widać musiałam go w końcu zapytać, co to, bo od tego czasu niezmiennie jestem zakochana w tym zapachu, w Panu, na którym Cacharel Pour Homme poznałam - nie, mimo, że zamęczał mnie próbami spotkania ale udało mi się go jakoś "spławić" ;D Udało mi się też zdobyć próbkę tego cuda i pamiętam jak jesienną zimną porą aplikowałam go sobie oszczędnie - wystarczyło - zapach był mówiąc dzisiejszą gwarą - megatrwały a mój szary wełniany pulower skropiony Cacharelem wydawał się jeszcze bardziej miękki, przytulny i szykowny, żywy kaszmir po prostu!
Zapach przeszedł reformulację, nie jest dziś już tak miękki i aromatyczny, kiedyś dominowała cudowna gałka muszkatołowa w otoczeniu cedru, szałwii i kwiatów, wszystko szalenie męskie, ciepłe, zmysłowe, z klasą i szykiem ale też na luzie, świeże - pamiętam do dziś tę pociągającą aromatyczną drzewną i ciepłą mieszankę, nie narzucającą się ale też nie pozwalającą o sobie zapomnieć - jedyną w swoim rodzaju.
Cacharel pour Homme nadal baaardzo mi się podoba i bodaj to jeden z nielicznych zapachów, którymi mój mężczyzna może pachnieć zawsze, ale trwałośc już nie ta, miękkość i zmysłowość mniejsza, ale nadal to b.piękne pachnidło, które przetrwało różne mody i nadal przekonuje klasą i mistrzostwem wykonania, flakon również ponadczasowy.
Zapach wart poznania, to mój evergreen, lubię też wspomnienia z nim związane, to taki dodatkowy smaczek ;)

Rysio
Rysio

Zapach 34 letni więc nie byłem do końca pewien czego się spodziewać - zakup w ciemno. Okazało się, że pachnie nowocześnie i z klasą. Cudowny zapach, początek to cytrusy, potem wspaniale połączone zioła z przyprawami dające w moim przypadku wrażenie dymu wymieszanego z czymś świeżym. I tak zostaje do końca, czyli jakieś 4 godziny na mojej skórze.
Zapach dla mężczyzn po trzydziestym roku życia, pewnych siebie i z klasą.
Na pewno warto kupić i używać. Ja się zakochałem w tym zapachu.
Cena przystępna, szkoda tylko, że projekcja jest tak słaba i zapach trwa na skórze tylko 4-5 godzin.

agat1969
agat1969

Jak dla mnie arcydzieło
Choć znam współczesna wersje, mogę sobie wyobrazić jak pachniała pierwotna wersja ech…pomarzyć…
Nie wiem czemu przypomina mi lżejszą odmianę Jade Durbano, na dziś mam takie skojarzenia...

Niszka
Niszka

Bardzo lubię perfumy aromatyczne. Zapachy L.T. Piver, Azzaro Chrome, Versace Man Eau Fraiche, itd, itd. Do grona moich faworytów należy Cacharel Pour Homme. Szumnie ma on etykietkę drzewno - przyprawowca, dla mnie to zapach zielono - aromatyczny, z elementami kwiatowymi i przyprawowymi. Najpiękniejsze jest w nim otwarcie, aromatyczno - zielno - ziołowa mieszanka rodem z dzikiego, tajemniczego ogrodu. Tak mógłby pachnieć Tajemniczy Ogród w powieści F. Burnett. Trawa, bluszcz, pokrzywy, ostry zapach szałwii, lawendy, torfu. Przypominam, że to wszystko jest w wydaniu aromatycznym (ogród po letnim deszczu). Po pewnym czasie aromat uzupełniają kwiaty. Oczywiście jest męsko, wciąż czuć ostrość szałwii, chociaż kto nie lubi kwiatów w perfumach dla mężczyzn, ten może nie polubić Caacharel PH.

Minusy? Jeśli to dla kogoś minus to taka sobie trwałość na skórze (coś koło 5 godzin).

Posiadam wersję po reformulacji. Być może ta wcześniejsza była drzewno - przyprawowa, nowa jest aromatyczna pełną gębą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Cacharel Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Cacharel Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cacharel Pour Homme marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cacharel Pour Homme marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Terre d'Hermes Lalique Encre Noire Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Lalique Hommage a L'Homme Davidoff Zino Davidoff Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Carolina Herrera 212 Men Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Yves Saint Laurent Nu Chanel Egoiste Serge Lutens Ambre Sultan Gucci Gucci pour Homme Hermes Voyage d`Hermes Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Hermes Rocabar Yves Saint Laurent Kouros Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris