Marki » C » kwiatowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

kakaowy
żółtych kwiatów
gorzki

Anais Anais Flower Edition marki Cacharel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Anais Anais Flower Edition został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, wiciokrzew, kwiat pomarańczy, ylang-ylang i berlandiera.

Lilia Wiciokrzew Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Berlandiera

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anais Anais Flower Edition by Cacharel.

Anais Anais
Anais Anais

Anais Anais Flower Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Anais Anais Flower Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Anais Anais Flower Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anais Anais Flower Edition marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anais Anais Flower Edition marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Shiseido Energizing Fragrance Kenzo Eau De Fleur de Thé Woods of Windsor Mimosa The Body Shop Moroccan Rose Loewe Gala de Dia CnR Create Gemini Kendall Hart Charm! All My Children Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Liz Claiborne Lucky You Taylor of London Elegant Rose Hilde Soliani Conaffetto Florascent Aqua Floralis Mimosa