Marki » C » kwiatowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

kakaowy
gorzki
lekko korzenny

Anais Anais Flower Edition marki Cacharel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Anais Anais Flower Edition został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, wiciokrzew, kwiat pomarańczy, ylang-ylang i berlandiera.

Lilia Wiciokrzew Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Berlandiera

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anais Anais Flower Edition by Cacharel.

Anais Anais
Anais Anais

Anais Anais Flower Edition Recenzje Perfum

Anais Anais Flower Edition by Cacharel 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Anais Anais Flower Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Anais Anais Flower Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anais Anais Flower Edition marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anais Anais Flower Edition marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Tailor Speedlife Woman Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Bond No 9 Fashion Avenue La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Crabtree & Evelyn Spring Rain Loewe Aire Loco Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine DSH Perfumes Wedding Bouquet Elizabeth Taylor Violet Eyes Daisy Fuentes Dianoche Love Lord`s Jester Anthea Saffron James Nani