Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Amor pour Homme Cacharel dla mężczyzn

Amor pour Homme Cacharel dla mężczyzn

Amor pour Homme Cacharel dla mężczyzn Filmy
Amor pour Homme Cacharel dla mężczyzn Zdjęcia Amor pour Homme Cacharel dla mężczyzn Zdjęcia

Amor pour Homme marki Cacharel to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Amor pour Homme został wydany w 2006 roku. Amor pour Homme stworzyli Sophie Labbe i Pierre Wargnye. Nutami głowy są herbata, sycylijska mandarynka i bergamotka; nutami serca są przyprawy, róża, kardamon i paproć; nutami bazy są fasolka tonka, benzoes, wetyweria i brazylijskie drzewo różane.

Herbata Sycylijska mandarynka Bergamotka

Przyprawy Róża Kardamon Paproć

Fasolka tonka Benzoes Wetyweria Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor pour Homme by Cacharel.

Amor pour Homme Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach, ktory nie powala na kolana. Jest bezpieczny i raczej na dzien, ale nie znaczy to, ze nieladny. Bardzo wyczuwalna jest herbata i roza co czyni go troche innym od typowych meskich zapachow. Niestety nie moze poszczycic sie trwaloscia, po kilku godzinach czuc go jedynie delikatnie przy samej skorze. Zapachowi daje 5/10, a trwalosci 5/10.Maz konczy 125ml, ale juz raczej do niego nie wroci.

Amor pour Homme by Cacharel 3.00 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor pour Homme marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor pour Homme marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle Homme Kenzo Air Thierry Mugler A*Men Pure Havane Dolce&Gabbana D&G Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Kenzo Air Intense Carolina Herrera 212 Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Prada Prada Amber Pour Homme Intense Lancome Hypnôse Homme Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Calvin Klein Eternity For Men Montale Aoud Lime Bvlgari Black Tom Ford Bois Marocain Kenzo Tokyo by Kenzo Bvlgari Aqva Pour Homme Cacharel Cacharel Pour Homme Chanel Bleu de Chanel Hermes Terre d'Hermes