Marki » C » aromatyczno - owocowe « Grupy

Amor Pour Homme Tentation Cacharel dla mężczyzn

Amor Pour Homme Tentation Cacharel dla mężczyzn

dymny

Amor Pour Homme Tentation marki Cacharel to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Amor Pour Homme Tentation został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka i imbir; nutami serca są liść czarnej porzeczki i jaśmin; nutami bazy są cedr i kadzidło.

Mandarynka Imbir

Liść czarnej porzeczki Jaśmin

Cedr Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Pour Homme Tentation by Cacharel.

Amor Pour Homme Tentation Recenzje Perfum

amen
amen

Od Versace mamy Erosa, a tu mamy Amora ze stajni Cacharel, i do tego jego wersję "Tentation". Czyli zapach który ma wodzić na pokuszenie. Po nieudanej, moim skromnym zdaniem, pierwotnej wersji "Amor Amor" dla mężczyzn, mamy zupełnie inną wersję która ma uwodzic i kusić. I chyba sie udało...
Zapach jest aromatyczno owocowy i to najwyraźniej sie zgadza. Na pewno pierwsze co przychodzi na myśl to to, że "Amor Amor" przynosi komfort. Tak właśnie, w tym zapachu mozna poczuc sie komfortowo, bo otula swoją słodycza w bardzo skuteczny i miękki sposób. Coś jak CH Caroliny Herrery. Ale od początku!
Na pierwszy ogień idą owoce, a raczej owocowe nuty bo soczystość mandarynki i liścia porzeczki grają pierwsze skrzypce i faktycznie jest owocowo - porzeczkowo - soczyście i lekko kwaskowo. Nie jest to jednak wakacyjno - świerza kombinacja owoców bo przecież ten zapach ma być bronia w rekach Amora. I jest! Mamy tutaj bowiem słodycz jaśminu, a więc czujemy soczysty likier owocowy, najbardziej wyczuwalny i wyrazisty z całej linii. Ale, ale! Czuć Kadzidło i to wyraźnie, co dodaje temu zapachowi duzo więcej charakteru i troche mrocznej strony. Cedr? gdzies bardzo w tle. ale nie musi go tu być zbyt duzo. dobrze, że dopełnia całośc bo najwięcej tutaj pociagającej soczystości własnie.
Zapach który nadaje sie świetnie do garnituru, ale przede wszytskim do klubu, bo spełnia swoją role i faktycznie uwodzi. Szykowny, dla młodych facetów przed 30, wyrazisty przez swoja słodycz, lekko tajemniczy ale troche zawadiacki. Zapach linearny bo nie rozwija się i to może byc dla niektórych wadą. Niedrogi do tego. Dla mnie bardzo miłe zaskoczenie dlatego zdecydowanie polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Pour Homme Tentation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Pour Homme Tentation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Pour Homme Tentation marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Pour Homme Tentation marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ted Lapidus Black Soul Ted Lapidus Black Soul Imperial Paul Smith Paul Smith Man Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Gucci Gucci pour Homme Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Bvlgari Aqva Pour Homme Thierry Mugler A*Men Montblanc Legend Carolina Herrera 212 Men Paco Rabanne Black XS Carolina Herrera 212 VIP Men Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Homme S.T. Dupont Passenger for Men Azzaro Twin for Men Lalique Hommage a l'homme Voyageur Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir